Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

7 miesięczne dziecko nie siedzi

Data utworzenia : 2017-06-17 19:22 | Ostatni komentarz 2018-03-02 07:36

P.Nowak

5026 Odsłony
61 Komentarze

Hej mam 7 miesięcznego synka sam nie siedzi jak by miała siedzieć to do przodu by się obalił jest mięki w krzyżu . ale jak leży to sie obróci na brzuszek jak było u was z siadaniem powiem ze to moje 3 dziecko moje 2 córki siedziały jak miały 6 miesięcy

2018-03-02 07:36

Agusia 8 masz rację ja jestem też matką doświadczoną bo synek to moje trzecie dziecko było i widziałam jak córki się rozwijały i mówiłam lekarzom że coś mu jest bo powinien siedzieć śmiać się gaworzyć a to od 5 miesiąca się zatrzymało nie było tego . Jeszcze w szpitalu mówię .że mówili że może mam takie grzeczne dziecko a ja mówię nie jak matka wariatka i ojciec to dziecko musi być bystre i ciekawe świata . Mój synek jest nie możliwy jest co robić z nim teraz nie usiedzi na miejscu a stać sam i chodzić jeszcze nie umie to muszę mu pomagać ale jest frajda jak dziecko ze szczęścia aż kwiczy .Jak by mu drugie życie przyszło a ja się czuję niesamowicie jak widzę postępy każde to ze szczęścia płaczę . Coś pięknego

2018-03-01 21:21

P.Nowak bardxo dobrze zrobiłas i jesteś wspaniała matka ze takie cos wczesniej zaobserwowalas i dziecka i zawsze to lepiej wcześniej zbadać.Ale jak idziemy z czymś do lekarza to patrza na nas dziwnie i mysla ze szukamy bdz problemu chorób u dziecka.A to chyba normalne że sie o nie troszczymy i chcemy dla nich jak najlepiej!

2018-02-27 11:05

mgr Marta Cholewińska-Dacka no cieszymy się synek robi takie postępy jak się go postawi koło tapczana to coraz dłużej stoi . Dziecko jest ruchliwe wygłupiać się chce . wszystkim się interesuje jak nie on . Jest taki jaki powinien być . Hematologa mamy w czerwcu . A rehabilitacje 2 razy w tygodniu pani co go ćwiczy jest zachwycona postępami . Mam nadzieje że do wakacji sam będzie już chodzić . Jego rozwój na moje to 9 miesięczne dziecko a ma 15 miesięcy . Zwala zabawki żeby mu je podawać :) Jednak moja obserwacja uratowała mi dziecko i intuicja . Widziałam że coś mojemu dziecku jest .

2018-02-26 18:40

Witam, P.Nowak czytałam twoją historie w innym poście. Bardzo się cieszę, że wszystko się wyjaśniło i całe szczęście że w czas :) Cieszcie się teraz sobą. Teraz to już będzie tylko do przodu :) Odzywaj się do nas i chwal postępami :))) pozdrawiam serdecznie Marta Cholewińska-Dacka

2018-02-08 19:32

Wyszło wszystko mój syn był chory przez 7 miesięcy wykryli niedobór witaminy b12 jeszcze trochę i bym dziecko straciła krew miał podawaną rehabilitowany jest . i to przez witaminę b 12 . Jest teraz super siedzi nie śpi tyle i grymasi ja dziecko jest mój synek taki jaki powinien być płaczę jak na niego patrzę bo jest taki kochany a gdy się uśmiecha to już obłęd

2017-08-31 21:23

mgr Marta Cholewińska myślę tez że może mój syn nie skupił sie na dalszym rozwijaniu nie ma 10 miesięcy bo będzie miec 14 września i ma już 13 zębów w ciągu nie nawet 5 miesięcy ma tyle zębów na początku mial zapalenie oskrzeli osłabiony organizm no i nie chce mu się bo go boli 4 mu wychodziły górne dolne i 2 na dole jednocześnie różnica 2 dni była co do przebicia przez skórę myślę że od tego wszystkiego taki ma organizm słabszy no i jest na piersi nic innego nie chce spożywać

2017-08-31 20:38

Witam, Czasami tak jest że dziecko potrzebuje dodatkowego wsparcia np. w formie rehabilitacji, żeby pójść do przodu i nie ma w tym nic złego. Dobrze, że są takie możliwości. Proszę nie robić sobie wyrzutów bo faktycznie trzeba dać dziecku chwilę czasu, aby opanowało jakąś umiejętność i działać jak nie widać postępów. Tak maleńkie organizmy ją bardzo plastyczne i rehabilitacja dużo daje. Proszę pamiętać o ćwiczeniach w domu i stosować się do zaleceń specjalisty i będzie dobrze :) Pozdrawiam serdecznie, Marta Cholewińska-Dacka

2017-08-31 11:40

Nie wiem może ten mój synus nie ma kiedy się uczyć ruszać bo jest na piersi aby no i śpi dużo nawet tak nie spał mi jak był malutki jak się urodził a teraz się naje i śpi . sama nie wiem co już myśleć