Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

cisza podczas snu

Data utworzenia : 2018-12-17 14:39 | Ostatni komentarz 2019-05-12 21:13

loveFrankowe

2435 Odsłony
58 Komentarze

Mój syn zasypia tylko w kompletej ciszy (żadnych telewizorów , rozmów , nic) Wcześniej nie miał z tym problemu a nagle mu sie zmieniło . Z jednej strony to dobrze ale boje się , że jak tak będzie dalej to w przyszłości będzie mu ciężko . Co o tym myślicie ?

2019-05-12 21:13

Kasia zgodzę się że dziecko jak się nauczy to potrafi zasnąć przy hałasie czy z włączonym telewizorem . U nas syn zasypia z hałasie , ale ostatnio ma jakieś słabsze dni jak nie może zasnąć kręci się wierci płacze wtedy musi być totalna cisza bo inaczej nie chce spać. Dzisiaj np pogoda typowo do spania a on miał dwie krótkie drzemki i nie wiem czy taki marudny się robi bo zęby idą dalej czy pogoda ma na niego taki wpływ

2019-05-11 11:11

Na początku dziecko po porodzie nie miało aż tak dobrego słuchu jak późniejszym czasie mój synek też lubi zasypiać w ciszy i to jest normalne. Jednak dużo zależy od przyzwyczajenia jeśli przyzwyczajasz dziecko do hałasu nie będzie przeszkadzało jemu że jest głośno i będzie zasypiało

2019-03-18 21:08

Kasia ja myślałam że firanki ale super wzór . Dobrze wiedzieć że w Ikei są takie rzeczy świetne dla dzieci przyda się na pewno ta wiedza jak będziemy pokój urządzać dla synka . Muszę się w te kulki zaopatrzyć w Pepco nawet już sobie wypatrzyłam i tak się wybieram że pewnie niedługo mi wykupią Asia ja pamiętam że u nas początki były ciężkie o ile w dzień jeszcze spał tak w nocy w ogóle nie mógł zasnąć i chodziłam jak cień teraz jest super bawię się z nim w pewnym momencie robi się marudny oczy mu lecą biorę do łóżeczka bądź do wózka pogłaszcze i zasypia także mam nadzieję że i nas tak zostanie . Dobrze że masz pomoc u babci , babcie zawsze nie zawodne także super że pomoc jest zawsze możesz odpocząć .

2019-03-15 10:20

Pati, miałam tak na samym początku. Podczas jedzenia usypiała, kładłam do łóżeczka i 3 godz z głowy. Niestety zmieniło się po miesiącu. No nic. Jakoś dajemy radę, chociaż nie powiem, że jest łatwo. Dobrze, że babcia chętna i mogę na nią liczyć. Ja mam taką lampkę wkładana do kontaktu z czujnikiem zmierzchu. Kupiłam kiedyś w Biedronce. Ma dyskretne światło, sama się wyłącza w dzień. Ja ją lubię.

2019-03-13 21:52

Mama u mnie jest kilka ramek, lampkę na parapecie, kulki i wiatrak bo na poddaszu jest latem bardzo gorąco. Cała reszta jest schowana a i tak poza tym sprzątam praktycznie dwa razy w tygodniu, rzadko kiedy raz. U mnie minimalizm jest w każdym pomieszczeniu. Pati to zasłony i kupiłam je w Ikea. :) W sypialni mam kulki przewieszone na komodzie. Przytrzymuje je z każdej strony górna szuflada.

Konto usunięte

2019-03-13 12:04

Nie ma nic przyjemniejszego niż nocna cisza :)

2019-03-12 22:09

Asia rzeczywiście uciążliwie masz tym bardziej że musisz się zająć starszym dzieckiem . Powiem Ci że u mnie teraz jest idealnie odkładam do łóżeczka i sam zasypia także już nawet w dzień w wózku nie śpi . Czasami biorę go na ręce żeby potulic to jak zaśnie to odkładam . Teraz już się rozgląda i patrzy na karuzele i od razu odpada . Mój też podczas jedzenia zasypia i w miedzy czasie się budzi to się śmieję i je dalej albo wypada mu z buzi hehehe Kasia też fajny pomysł ja mam trochę daleko od okna łóżeczko ale gdzieś zawieszę . Super masz firanki ❤️ gdzie kupiłaś ?? Mama.gratki kurz jest i zawsze będzie ja mam mało rzeczy ogólnie lubię minimalizm a kurz się zbiera tak czy inaczej wszędzie wejdzie . Ja raz na tydzień staram się wszystko czyścić porządnie .

Konto usunięte

2019-03-12 21:52

kupiłam te kulki, ale jeszcze nie powiesiłam - powiem Wam, że jednak przeraziła mnie ilość wiszących, stojących przedmiotów - zbierają mnóstwo kurzu i dlatego zrezygnowałam z nich. Mimo to mamy nadal lampkę na bateria, działa na ruch i spisuje się super bo nie razi przez to, że ma mleczne szkło