Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Ciągle się odkrywa w nocy

Data utworzenia : 2018-12-09 20:49 | Ostatni komentarz 2019-09-02 09:00

A.Tul

1246 Odsłony
28 Komentarze

Moja mała ma 22 miesiące i od małego nie lubi być przykryta. Próbowałam ją przykrywac kołdra, kocykiem różne rodzaje cieńsze grubsze i jak tylko ją przykryje zaczyna się wiercic ze się wybudza lub robi tak żeby się odkryć. Miał ktoś tak?

Konto usunięte

2019-09-02 09:00

Moja córa też woli być odkryta :) Jeśli ją przykryję, nawet pieluszką to w ciągu pol godziny się odkrywa. Po 1,5 roku przestałam ją zmuszać do przykrywania :) Jak jest chłodniej to po prostu cieplejszą piżamkę jej zakładam. 

2019-08-31 22:51

Aneta może jej za ciężko pod kołderka i woli kocyk :) ale ogólnie czytając wasze komentarze wnioskuję, że dzieciaczki wolą spać odkryte czy to lato czy zima a mój od tej normy nie odstaje :D zawsze im gorąco ale teraz nie ma się co dziwić bo upały są nie do zniesienia 

2019-08-31 22:46

Tak jak u nas, co przykryje to zaraz kocyk skopany na boku leży;)

2019-08-31 22:24

U mnie córka nie lubi jak jest ciepło. Ona też zawsze wiecznie śpi odkryta. Mogę ją przykryć to od razu się odkrywa podczas snu. Jest tak że jak jest zima to śpi pod kocem i się nie odkryje, ale jak tylko wymienię na kołdrę to już całą noc śpi odkryta. 

2019-08-31 19:06

Patrycja. Niedopytalska mój nawet w zimę odkryty śpi :D jest przykryty, tylko jak ja to zrobię wstając do toalety w nocy, bo tak nie ma szans :) a dodam, że lubmy mieć chłodniej w pokoju, bo się po prostu lepiej śpi :)

2019-08-31 17:18

Ja dla córki mam taki niby szpiworek z cienkiej tkaniny. Dzięki temu jak jest chłodno to nie muszę się martwić że się odkryła w nocy. Jest taki na 8 miesięcy ale może są też na większe dzieci.

2019-08-31 17:11

Mój 4 latek też ciągle śpi odkryty w nocy a teraz kiedy są upały to najlepiej mu w samych spodeneczkach od pizamki. Próbowałam cienkim kocykiem go przykrywac ale normalnie jakby miał jakiś czujnik :) gorzej będzie jak przyjdzie zima ale może jak zmarznie to sam sobie naciagnie kołderke a jak nie to będzie w domu maleńki dzidziuś który pewnie będzie wstawal kilka razy w ciągu nocy to mama przykryje :) 

2019-08-30 22:46

Moja córka też lubi się odkrywać w nocy.

Zawsze próbuje misiami brzegi kocyka pozostawiać tak aby się nie odkryła.

Także fajne są śpiworki dla dzieci.

Dostaliśmy w prezencie i na jesień w sam raz wypróbujemy  :)