Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Dzieci po cc

Data utworzenia : 2018-03-06 19:18 | Ostatni komentarz 2018-05-16 21:45

justynagstefaniak

2381 Odsłony
34 Komentarze

Mamy dzieci urodzonych poprzez cesarskie cięcie. Macie czasami wrażenie, ze wasze dzieci są inne od tych urodzonych naturalnie? Chodzi mi głównie o emocjonalność. Moja 4,5 miesięczna córka od urodzenia jest bardzo wrażliwa. Jak się rozpłacze to bardzo trudno się uspokaja. Dlugo nie znosiła kąpieli, nadal nie lubi ubierania i czesania. Czytałam że sposób przyjścia na świat ma na to wpływ. Ale jestem ciekawa jakie są wasze dzieci po cc.

2018-05-16 21:45

Aneta, może to i lepiej:) Jak dzieci za bardzo lubią bujanie to potem też jest problem:) Moja ma 2,5 roku a dalej lubi, jak nie może zasnąć żeby ją pobujać, ale to już takie bujanie jak ona leży na łóżku a ja mam rękę na pleckach po prostu i bardziej ją miziam niż bujam.

2018-05-16 09:04

Ja rodziłam naturalnie. Córka bujać się buja. Nie jest tym aż tak zachwycona. Szczerze nie robi jej to różnicy buja się nią to dobrze nie buja też dobrze. Nic to dla niej specjalnego. Nie ma to dla niej żadnego znaczenia.

2018-05-07 22:59

Bo wyjątek potwierdza regułę :)

2018-05-07 22:14

No moi synowie tez lubią bujanie i nie mam pojęcia czemu tak mi powiedziała fizjoterapeutka ...

2018-05-07 09:47

Wszystko to bardzo indywidualna sprawa. To, co dziecko lubi, nie lubi, to jak się rodzi też nie ma zawsze wpływu na to, co będzie dalej. Moja córka cc, a różnic nie widzę, problemów z napięciem nie miałam, a i bujanie uwielbiała :)

2018-05-06 16:03

Ja również uważam, że to nie prawda moje dzieci oboje są po cc i oboje lubią się bujać. I uważam jak Zamarancza, że to jednak zależy od dziecka a nie od tego jak się urodziło.

2018-05-05 11:08

Mój synek lubił bujanie. Usypiał jak go lekko bujałam w kołysce. Często usypiał na rękach jak go bujałam i teraz także lubi się chuśtać np, a to sądzę, ze też jest jakiś rodzaj bujania. A to zależy od dziecka, bo dzieci po sn też mogą tego nie lubić, więc jakoś nie widzę zależności :)

2018-05-05 10:49

Dziubuś u mnie maleńka uwielbia bujanie i huśtanie. Tylko tak idzie ją uśpić- musi być przytulona i bujana. Nie wiem jak to będzie jak będzie starsza...