Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Z jakim smoczkiem wybrać butelkę następna, dla dziecka karmionego przez nakładki.

Data utworzenia : 2019-02-11 19:52 | Ostatni komentarz 2019-02-19 11:35

Konto usunięte

479 Odsłony
7 Komentarze

Witam, niebawem będe odstawiać moja córeczkę od piersi. Ma ona 10 miesięcy i do tej pory była karmiona przez nakładki. Moje pytanie jaki smoczek wybrać do butelki lovi? 6+ czy aktywny 9+? Nie mam pojęcia jaki rodzaj butelki oraz smoczka wybrać. Proszę o pomoc.

2019-02-19 11:35

Skoro maluszek dławi się nawet przy nakładach to zacznij jednak od 6+ a za jakiś czas spróbuj ze smoczkiem 9+

2019-02-16 11:07

Brawa dla mamy, że używa szklanych butelek . Też jestem ich zwolenniczką . :)

Konto usunięte

2019-02-12 14:45

Paulina, też bym stawiała na 6-+. Po kilku tygodniach możesz wymienić na 9+ biorąc pod uwagę, że smoczek powinnaś wymienić co miesiąc-dwa. My używamy Lovi i jestem zadowolona. W szklanej butelce nie tylko szybciej podgrzewa się mleko, ale też dłużej utrzymuje temperaturę.

2019-02-12 14:11

Ja bym zaczęła od +6 skoro mała dopiero ma zacząć przygodę z butla i tak jak piszesz zdążyło się cyckiem zakrztucic to +9 może być za duża.

Konto usunięte

2019-02-12 09:46

No właśnie moja mała potrafi się nieraz cyckiem dławić, co przez nakładki jej daje więc nie wiem. Wcześniej dawałam jej w butelce picie że smoczkiem 3+ i też zdąża jej się dławić. Więc może zacznę od 6+ jak myślicie? A co do szklanych butelek mam jedną i właśnie przymierzam się do zakupu drugiej :) Właśnie najbardziej mi się o smoczek rozchodzi bo mam dylemat.

2019-02-11 23:11

Musisz tak na prawdę sama spróbować na jaki smoczek Twoje dziecko jest gotowe. Spróbuj użyć smoczka 9+ a jak np zacznie się dławić czy zobaczysz że mleko leci za szybko. Zawsze będziesz mogła wtedy zmienić na smoczek 6+. Jeśli chodzi o butelki to my co prawda piersiowe ale jak zachodziła potrzeba podać butelkę to zawsze tylko Lovi. Dodatkowo polecam Ci butelkę szklaną bo po pierwsze łatwiej ją utrzymać w czystości a poza tym szybciej podgrzewa się w niej mleko.

Konto usunięte

2019-02-11 20:31

Smoczki powinny być dobierane zgodnie z wiekiem, czyli jeśli dziecko ma 10 miesięcy to powinno sobie radzić z piciem że smoczka FAST czyli 9+. Jeśli będzie ciężko córce pić z szybkiego smoczka to możesz ewentualnie kupić medium 6+ i zacząć łagodniej, ale myślę że nie powinno być problemu. Możesz też kupić smoczek trojprzeplywowy i regulować szybkość wypływu. My używamy wyłącznie smoczków i butelek Lovi, od początku i jesteśmy bardzo zadowolone.