Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

5 ważnych zasad karmienia butelką

Data utworzenia : 2019-01-09 10:21 | Ostatni komentarz 2019-02-13 08:16

Redakcja LOVI

942 Odsłony
5 Komentarze

Maluch pije mleko z butelki? Dowiedz się, o czym musisz pamiętać przygotowując i podając ją dziecku. Poznaj najważniejsze zasady karmienia butelką.

2019-02-13 08:16

Artykuł super, każda mama która zaczyna karmić butelka powinna go przeczytać. Ja z butelka mam doczynienia już od pierwszego dziecka bo po prostu nie miałam pokarmu, drugie zaczęłam karmić po 6 miesiącu. I też jak Dorota, na poduszce z główka wyżej, jednak wiadomo że noworodka trzeba brać na ręce, później odbić, lżej już z starszymi dziećmi :)

2019-02-11 21:23

Karmie głównie piersią ale jak trzeba to pokarm ściągam laktatorem i z Waszych rad skorzystam na pewno bo jak widać nie wszystko robiłam jak trzeba

Konto usunięte

2019-02-11 13:53

artykuł bardzo ciekawy. U nas sprawdza się rogal do karmienia, gwarantuje, że dziecko ma wyżej główkę. Obecnie kładę córę opartą na poduszce i obu nam jest wygodnie. Od dawna wybieram szklane butelki bo w nich mleko się szybciej podgrzewa i dłużej utrzymują temperaturę pokarmu. Jeśli chodzi o karmienie mieszanką to na wyjścia znakomicie sprawdzą się pojemniki z podziałką na mleko tak aby nie musieć nosić ze sobą całego opakowania

2019-02-11 12:38

Świetnie napisany artykuł i bardzo dobrze wytłumaczone wszystkie kwestie. Myślę, że przyda się każdemu rodzicowi.

2019-01-09 10:30

Zgadzam się ze wszystkim co zawarte w artykule aczkolwiek muszę się przyznać iż od dłuższego czasu karmimy już syna-6mc butelką w pozycji leżącej z głową na poduszce aby miał wyżej.Poradziły mi tak kobiety w rodzinie gdyż z ich doświadczenia jest o wiele wygodniej z czasem dziecko rośnie i robi się coraz cięższe.Synek ładnie pije mleko choć gdy się zaczyna ekscytować i coś go rozprasza i nie skupia to zdarza mu się zakrztusić co mnie trochę martwi.Najładniej je w nocy kiedy jest spokojny.Smoczki zmieniamy stosownie do wieku.Teraz mamy 6+ najgorzej było się przestawić z 0 to chyba mini na slow-3+ bo wtedy najbardziej się krztusił,że slow na medium już nie było problemu.