Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Kupki po mm

Data utworzenia : 2018-08-24 17:42 | Ostatni komentarz 2019-01-14 00:17

Marta.Towpik

3270 Odsłony
29 Komentarze

Karmię moją córkę mlekiem modyfikowanym Bebiko i odkąd jej podaje te mleko mała nie robi kupki. Dzisiaj mija 2 dzień odkąd tylko odchodzą gazy nie boli jej brzuszek ani nie ma twardego ,nie stęka , nie płacze i nie podkurcza nóżek. Nie wiem może zmienić mleko ? Tylko jakie najlepsze?

2019-01-14 00:17

My z naszym małym trochę przeszliśmy jeśli chodzi o mleko. Od początku miałam bardzo mało pokarmu, polecono nam byśmy go dokarmiali mm, zaczęliśmy od ENFAMIL- bo niby to najlepsze mleko, ale mały miał straszne bóle brzuszka i zaczęły się kolki, później przeszliśmy na BEBILON PRONUTRA, ale nadal mały miewal bóle brzuszka, podkurczal nóżki ciągle płakał, pozniej znajoma poleciła nam mleko Nan, ale niestety po tym mleku mały nie robił wcale kupy, to były najgorsze dni, az wkoncu musieliśmy użyć czopkow by w końcu mały zrobił kupę. Wtedy znajoma poleciła nam krople BOBOTIK FORTE i wróciliśmy do mleka BEBILON, i dopiero wtedy skończyły się problemy z brzuszkiem, kolek już wtedy nie miał wcale, kupki nawet zdarzały się 3 razy dziennie. Więc polecam najpierw kupić różne próbki mleka i kupić dobre kropelki.

2019-01-04 20:24

Niedawno miałyśmy z małą tak samo. Po zalecenia h lekarza zaprowowanowal nam kupno mleka Humana z MCT i malutka zaczęła lepiej się wyprozniac, gazy to co chwilę są i do tego bardzo ładnie przebiera na wadze. Te mleko znajdziesz tylko w aptekach

2019-01-03 20:39

U mnie bylo to samo. Odkad dostala bebiko potrafila robic kupke co 3 dni. Ale z tego co mowila mi polozna tak moze byc. Z czasem jak sie przyzwyczail organizm do MM to zaczela robic codziennie jedna porzadna kupke.

2019-01-03 17:29

Spokojnie widocznie je tyle że od razu przetrawia. U niemowląt to normalne o ile nie trwa to dłużej niż 7 dni i nie występują inne dolegliwosci

2019-01-03 13:21

Również miałam ten problem u synka po tym mleku , strasznie się prężył i cisnął na siłe , zaczęłam podawać espumisan lecz to nie przyniosło lepszych efektów :) zmieniłam mleko na bebilon i problem ustąpił :)

2019-01-02 20:05

Mialam podobny problem ..jednak u nas konczylo sie nocnym placzem, wprowadzilismy dodatkowo dwa karmienia z bebilon confort, :) sprawdzilo sie idealnie. Synek robi 2-4 kupek dziennie. Pozdrawiam

2019-01-02 15:06

Ja również na początku używałam bebiko i był problem z zapraciami. Jednak o nich możemy mówić właśnie gdy brzuszek boli, jest twardy, dziecko płacze i gdy kupka jest zbita. Po mm dziecko czasami robi rzadziej kupkę, jednak gdy ta ma prawidłową konsystencję i maluszka nie boli brzuszek ani nic z tych rzeczy to nie ma powodu do zmartwień. Może warto też przepajac dziecko jeśli Pani tego nie robi, mi położna zalecala 30 ml między posiłkami, może być to zwykła woda przegotowana :) U Nas ostatecznie mleko musiało zostać zmienione, aktualnie używamy Nan 1 optipro :)

2019-01-02 12:08

Ja też karmię mlekiem modyfikowanym. Też zdarza się że przez dwa dni nie robi kupki. Za to trzeciego dnia potrafi zrobić dwie. Pani doktor mówiła że to normalne że przez kilka dni dziecko nie robi kupki.