Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

karmienie piersia

Data utworzenia : 2014-07-18 21:47 | Ostatni komentarz 2014-08-28 11:49

julita-1987

5921 Odsłony
9 Komentarze

Witam i mam pytanie karmie piersia a moje dziecko je tylko z 1dnej piersi i 1 dna piers ta co karmie jest wieksza od drugiej czy to normalne i czy ta piers ktora karmie dojdzie do siebie tzn czy sie zmniejszy??????

2014-08-28 11:49

Czasami dziecko chce pić tylko z jednej piersi. Niestety w tej drugiej zaniknie laktacja. Mama może spokojnie karmić jedną piersią i jest w stanie to zrobić, mleczka dla dzidzi spokojnie wystarczy.

2014-08-28 10:47

Moja koleżanka też tak miała i jak już przestała karmić to wszystko wróciło do normy. Po prostu ta jedna pierś jest bardziej pobudzana do produkcji mleka i dlatego tak się dzieje, dlatego położne polecają zmieniać pozycje do karmienia i troche oszukiwać dziecko żeby się nie przyzwyczajało do jednej piersi, ale wiem że to nie takie proste.

2014-08-28 08:13

Tez tak mialam ale karmilam tylko 4mc,I piersi sie wyrownaly,no moze tylko malutka roznica jest, ale mam takie wiotkie I dosc ze mialam malutkie przed ciaza to teraz ich prawie nie mam:-(:-(

2014-08-28 07:23

Ja z jednej piersi karmię i powiem Wam że jest różnica w wyglądzie. Z tej nielubianej piersi Franek pije tylko raz w nocy, więc mleko jest tam nadal. Z tej drugiej Franek pije raz dwa tylko pierś jest większa ale i bardziej zwisa. Różnice widać bardzo, zwlaszcza że juz karmię tak 8my mc....Moim zdaniem po skończonej laktacni, piersi i tak będą się różniły, bo ta piers z której dzieco pije jest bardziej wyciągnięta. Jeśli chcemy uniknąć dysproporcji to powinniśmy karmic dziecko z obu piersi na zmianę.....

2014-08-27 21:57

Mi sie tez wydaje ze musi byc wieksza bo jest pelna mleka.

2014-08-27 21:29

Pierś podczas karmienia na pewno będzie większa, ale po karmieniu powinna wrócić do stanu normalnego i pewnie zrówna się z drugą piersią.

2014-08-27 19:04

A to nie jest kwestia laktacji? Że stale ściąga sie z jednej piersi,to tam nachodzi więcej mleka i wtedy nieuniknione,że ta pierś wydaje sie być większa,bo więcej mleka jest??

2014-07-31 20:40

Powinna wrócić do normalności, ja karmiłam synka z jednej piersi bardzo długo, a teraz są takie same.