Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

SZU misie

Data utworzenia : 2015-06-10 09:07 | Ostatni komentarz 2019-01-03 13:45

summerwave

15421 Odsłony
254 Komentarze

Czy któraś z mam słyszała o tym produkcie? Podobno to nie jest zwykła maskotka dla maluszka. Imituje również dźwięki zbliżone do dźwięków słyszanych przez maleństwo jeszcze w brzuszku mamy, lub suszarki. Ma działać uspokajająco i wyciszająco na noworodka. Czy ten gadżet się sprawdza?

2019-01-03 13:45

Nie słyszałam o takich karuzelach ciekawe jak wyglądają . P.Kotecka a jakiś konkretny model??

2019-01-03 13:17

Sa tez karuzele w ktorych jest szumis ale to wydatek pewnie taki dam co maskotka

2019-01-02 14:41

Hej, ja słyszałam o szumisiu i posiadany Go. Antoś dostał Szumisia w pierwszych tygodniach życia. Faktycznie imituje szum, można zmieniać głośność a nawet rodzaj szumu. Czy działa ? Chyba zależy od dziecka, u Nas w miarę pomagał, ale czy aby na pewno była to jego zasługa - nie wiem. Ładnie wygląda, po prostu jest to gadżet, w przyszłości mały może i będzie się nim bawił. Lecz uważam że obeszło się by i bez Niego, nie jestem pewna czy kupilabym ponownie.

2019-01-02 14:30

My dostaliśmy szumisia od cioci , ale mój ma czasami taki okres że nawet szumis mu nie pomaga i marudzi . Ale ogólnie w dzień bardzo fajnie przy nim zasypia. A czasami mam wrażenie że bardziej nas usypia niż synka

2019-01-02 13:10

Jeśli nie macie czasu i ochoty grać w takie konkursy a też chciałybyście mieć takiego szumiącego misia dla swojej pociechy, to polecam zajrzeć na stronę: https://malaboo.pl/szumiace-misie-dla-dziecka :) znajdziecie tam całkiem nie drogie szumisie. Sama kupiłam w tym sklepie czerwonego ptaszka, córce bardzo się podoba i po prostu go uwielbia. Są też do wyboru takie z sensorem płaczu, ale dla mnie to już zbędna funkcja, ponieważ zawsze trzeba sprawdzić co się u dziecka dzieje jak zaczyna płakać. Ale już pomoc w uspokajaniu lub w zasypianiu jest bardzo skuteczna i bezcenna :)

2018-10-10 15:49

Ela na facebooku jest grupa gdzie są wszystkie konkursy jakie wychodzą może warto się tam zapisać jak lubisz brać udział w konkursach i lubisz się wykazać kreatywnością :) https://www.facebook.com/groups/751448768358560/

Konto usunięte

2018-10-10 15:25

Oj tak haha, rozumiemy się drogie Panie jak nikt. Osobiście uwielbiam konkursy, gdzie trzeba wykazać się kreatywnością. Takie zabawy pozwalają poczuć się jak za czasów szkolnych :-) tak więc mamy taki malutki powrót do przeszłości. Świetny pomysł Pati! Może podsunę go rodzinie :D

2018-10-09 21:54

Agnieszka dokładnie mam tak samo , czasami aż jestem zła no ale trzeba umieć się pogodzić z porażką :D Tak na prawdę to ciężko wybrać , bo nie raz mam wrażenie że po prostu losują Ela ja tak samo podobają mi się szumisie , ale cena nie należy do najtańszych. Zawsze można podpowiedzieć np znajomym i jak kilka osób się złoży na prezent to już tak dużo nie wychodzi :)