Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Pościel dla noworodka / Jaka pościel dla niemowlaka?

Data utworzenia : 2015-03-12 19:38 | Ostatni komentarz 2019-05-07 15:50

A.Karbowska

19581 Odsłony
313 Komentarze

Chcę zamówić online pościel dla noworodka. Najbardziej podoba mi się firma mamo-tato pościel dla dzieci. Czy któraś z Was zamawiała z tej strony rzeczy dla swojego malucha?? Jeśli tak czy byłyście zadowolone? Z jakości itp.?

2019-05-07 15:50

Dziewczyny szczerze polecam kupować tu: https://www.facebook.com/Bibisiowo/?epa=SEARCH_BOX . Poleciła mi to koleżanka. Zamowiłam pościel , poduchy i ochraniacz na łóżeczko. Świetny materiał i jakość wykonania na wysokim poziomie. Szczerze polecam. Twórczynią jest młoda dziewczyna z bardzo wielkim talentem i zrobi wszystko co chcecie i wzór również same wybieracie. Polecam!

2019-03-06 22:35

Mi się np baldachim w ogóle nie podoba dobrze powiedziane zbiera tylko kurz ale jak kto lubi . Kasia my mieliśmy ochraniacz ale nie zakładałam tak jak się zakłada zawsze tylko po jednej długości i nad głową więc przepływ powietrza był . Mi się bardzo podoba minimalizm i tak też zrobiliśmy kącik dla synka

2019-03-06 19:59

Z ochraniacze mam podobne zdanie do Pati i oprócz tego że dziecko może się przekręcić i przyłożyć główkę to w łóżeczku jak je założymy nie ma w ogóle przepływu powietrza. Baldachim znowu to jak dla mnie łapać kurzu więc też bym nie używała.

2019-03-04 17:38

Marta zgodzę się z Tobą w smyku mają dobre gatunkowo pościele sama kupiłam , prześcieradła też mają dobre jakościowo. Kupiłam jedno gdzie indziej i nie jest tak dobre gatunkowo. Jeżeli chodzi o ochraniacz na łóżeczko to jestem przeciwnikiem bo dziecko może się przekręcić i przystawić buźkę do ochraniacza i może zabraknąć powietrza . O ile na początku uzywalam ochraniacza póki dziecko leży tak jak je się położy teraz jak robi się bardziej ruchliwe to rezygnujemy z ochraniacza tak jak i zabawek w łóżeczku :)

2019-03-04 12:44

Ja zamówiłam cały komplet ze strony Smyka 5 elementów (poduszka , kołderka , ochraniacz , poszewka na poduszke i kołderke) zapłaciłam 99 zł a jakoś super . Tez fajna jest ze strony Jukki

2019-03-01 01:52

Bakowska my zamawialiśmy łóżeczko od nich też jestem zadowolona mamy z szufladą . Ja pościeli nie zamawiałam od nich kupiłam w smyku super gatunkowo

2019-02-27 23:37

Ja zamawiałam łóżeczko+pościel z firmy Aruś. Jestem b.zadowolona. Łóżeczko,pościel,baldachim,rożek i inne gratisy w zestawie.

2019-02-27 13:32

mi koleżanka podpowiedziała, żeby kupić maluszkowi pościel 100% bambus - ponieważ bambus jest mięciutkim materiałem, oddychając i przede wszystkim antyalergiczny, więc kupiłam taka na Cocobird https://minkycm.pl/pl/c/100-Bambus/432 i jestem bardzo zadowolona