Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Prezenty na roczek :)

Data utworzenia : 2018-10-16 18:11 | Ostatni komentarz 2023-01-05 21:31

Anna.Kozlowska

3843 Odsłony
96 Komentarze

Hej Mam prośbę może podsuniecie mi listę prezentów na roczek dla chłopca ;) Mój synek niedługo kończy, wszyscy dopytuja się co w prezencie a ja nie mam pomysłu. Ubranek nie potrzebuje, pluszaki go nie interesują. Co myślicie o kolejce? O krzesełko uczydelko?? Wasze propozycje pomogą mi także w zakupie prezentu a mojego chrześniaka.

2023-01-05 21:31

My też staramy się prezenty kupować w takim przedziale cenowych 100-150 zł. Czasami ktoś daje mi kasę i kupujemy jeden większy prezent. 

2023-01-05 14:36

Tez zazwyczaj na roczek prezenty w kwocoe 100/150 zł staram się kupić , chociaż teraz ceny tych zabawek są kosmiczne i w takich kwotach bez promocji ciężko kupić coś ciekawego

2023-01-05 14:31

Oj tak zabawka droga a ciocia się wykosztowała i namęczyła żeby to złożyć. 

Laptop edukacyjny chyba jak większość zabawek jest od 3 lat ale wiadomo że nie ma w nim małych części które dziecko może połknął więc może się bawić naciskając literki i cyferki,  jest też muzyka więc na pewno zaineteresuje to dziecko.

Co do zabawek to ja też staram się kupić coś na zaś czyli jak dziecko ma 5 lat to zabawka od większego wieku. Podam przykład gdzie na pierwszy roczek dziecka zabawki mogą być edukacyjne, grające, świecące, coś ciekawego do chwytania w rączkę, a nie miś szumis który jest od 0+ lepiej żeby dziecko uczyło się już czegoś :)

2023-01-03 12:38

Oj fotelik to u mnie też by był kosztowny prezent.  Ja na roczek najczęściej staram się zrobić prezent max do 100 zł. Swojemu dziecku to wiadomo coś droższego kupię jak czuję potrzebę, że to jest akurat to (np. rowerek) ale do kogoś to raczej coś skromnego, jakaś zabawka. Choć dawno nikomu nie musieliśmy takiego prezentu robić.

2023-01-02 21:22

ten laptop to od jakiego wieku jest ?

2023-01-02 14:38

Nelia i to jest fajna szczera opinia szkoda ze taka maja cene czasami czlowiek sie naszuka kombinuje wyda nie male pieniadze na cos co jest noezupelnie odpowiednie dla malucha;/

2023-01-02 11:52

Suchy basen z kulkami, u mnie wszyscy się bawią później w lato kulki lądują w basenie na dworzu w wodzie i dalej jest frajda tylko nie lubię tego sprzątać i zbierać. Interesujące zabawki to również laptop edukacyjny i tablet fisher Price, książki dźwiękowe.

2023-01-02 11:47

Dostaliśmy smoby trotty 3w1 i nie polecam. Jest to pchacz ale moje dziecko już chodziło więc jakoś nie było zainteresowane. Z przodu tablica z odpadajacymi małymi częściami gdzie dziecko może połknąć, sorter klocków który od samego początku się nie zamykał i wszystko wypadało. Później zmienia się w wózek dla lalek ale jest mało miejsca, plastik dużo ogranicza i można posadzić jakaś malutką lalę. Dużo części do samodzielnego złożenia które ciężko było powycinać z plastiku, cena na internecie ponad 200 zł więc sporo.