Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Oświetlenie w sypialni u maluszka

Data utworzenia : 2018-10-02 13:54 | Ostatni komentarz 2019-02-06 18:48

Ewa.Kaczynska

823 Odsłony
11 Komentarze

Cześć. Przychodzi etap, gdy malucha trzeba przenieść ze swojej sypialni do jego :) Dopiero będa ją aranżować i zastanawiam się nad oświetleniem. Czy wybrać może jakąś lampkę nocną stołową, czy może kinkiety, a może jeszcze coś lekkiego wkładanego do gniazdka typu LED? Czy próbować całkowicie gasić światło? Jak było w Waszym przypadku? Dziękuję i pozdrawiam

2019-02-06 18:48

Ja postawiłam na plafon dzięki czemu dziecko bezpośrednio nie patrzy się na żarówki oraz na lampkę nocną ale z żarówka Philips HUE wraz z pilotem, do żarówki masz aplikację która pozwala ci ustawiać nie tylko intensywność światła ale także barwe (w nowej aplikacji możesz też zrobić zdjęcie a żarówka sama dobierze i ustawi się pod kolory ze zdjęcia, możesz też wybierać z dostępnych scen), oświetleniem sterujesz za pomocą telefonu lub pilota. Super zakupem była też przenośna lampka nocna z sensorem dźwięku - zapala się gdy dziecko płacze, ja wybrałam Sowę Lou od ZAZU ( działa zarówno na baterie jak i pod kablem)

2019-02-05 12:21

Zakupilismy lampke chmurkę w Ikea wraz z dedykowanym żarówkami Led. Super to wygląda i pasuje nam do wystroju. Natomiast planuje zakupić żarówkę o mniejszej intensywności światła bo ta wydaje mi się za mocna na nocne przewijanie i karmienie

2019-02-05 09:51

My posiadamy takiego misia poflaczanego do prądu. Ma 3 stopnie regulacji światła. Na noc ma pierwszy stopień, taki pół mrok a jak wstaje ją karmić i przewijać to zapalam na mocniejsze. Nie świeci dziecku po oczach bo stoi to na ziemi i oświetla tyle ile powinno. Lampkę kupiliśmy już jakiś czas temu w Leroy Merlin

2019-02-04 09:58

Jakaś mała lampka nocna jest obowiązkowa w pokoju dziecka :) Tak jak pisała większość, najlepiej delikatne, przytłumione światło. Możecie kupić cotton balls online https://malaboo.pl/cotton-balls :) Ja kupowała w tym sklepie i jestem z nich bardzo zadowolona. Stanowią doskonałą dekorację do pokoju dziecięcego, można je fantazyjnie rozwiesić wokół dziecięcego łóżka lub okna lub gdzie będzie najlepiej dla malucha :) Takie lampki pasują do każdego pokoju więc jeśli dziecko wyrośnie z takiej lampki nocnej, przestanie się mu podobać zawsze możecie zamontować lampki w swojej sypialni.

Konto usunięte

2018-10-09 05:42

Na sam początek polecam bawełniane lampki, które można przenieść pod łóżeczkiem. Dają wystarczająco dużo światła, by móc kontrolować sen malucha i jednocześnie na tyle stlumione jest światło, że możemy spokojnie zasnąć. Jeśli nasza pociecha podrośnie i będzie miała swój pokój, to z pewnością zainwestuję w kinkiet o ciepłym stłumionym świetle. Ja jako dziecko miałam biedronkę, która dawała delikatne uspokajające światło.

2018-10-03 13:51

My mamy lampkę z kształcie księżyca, daje delikatne światło i bardzo fajnie sprawdza się i ładnie wygląda. Na noc oczywiście gasimy światło. Polecane też są cotton bals, jednak gromadzi się na nich sporo kurzu, a trudniej je wyczyścić niż lampkę.

2018-10-03 12:48

u nas też jeszcze synek śpi w nasze sypialni, my mamy zwykłą lampkę nocną a gdy już synek śpi to po prostu ją gasimy

2018-10-03 12:00

U nas w pokoju na ścianie zaczepiamy lampkę z Ikea, pezyciemniona kapsuła i do tego zwierzaczek na ścianie ;)