Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Ginekolog w Warszawie

Data utworzenia : 2018-10-17 08:51 | Ostatni komentarz 2018-10-18 10:38

Konto usunięte

671 Odsłony
3 Komentarze

Szukam dobrego ginekologa do prowadzenia ciązy w Warszawie

Konto usunięte

2018-10-18 10:38

Jeśli prowadzimy ciąże, to jednak warto wybrać lekarza pracującego też w szpitalu. Takie wizyty prywatne w sytuacji gdy mamy częste kontrole mogą nas wykończyć finansowo. Ja bardzo się cieszę, że trafiłam pod opiekę lekarza w szpitalu. Na oddziale ginekologiczno-położniczym przyjmują osoby czynnie pracujące na porodówce. Zawsze jest raźniej gdy podczas porodu będziemy mieć naszego prowadzącego lub lekarza, którego znamy z widzenia. Wszystkie badania miałam za darmo i praktycznie w budynku obok. USG wykonywane przez lekarza prowadzącego lub pozostałych lekarzy ginekologów z tego właśnie szpitala. Przynajmniej nie będę miała poczucia, że jestem anonimową osobą jak już będę na oddziale. Poznałam dużo personelu, który pracuje zarówno na porodówce jak i noworodkach :) .

Konto usunięte

2018-10-18 08:03

Jeśli nie robi Ci różnicy dzielnica to polecam panią Pietrzak Bronisławę, która obecnie przyjmuje pacjentów w centrum medycznym Balumed. Jestem jej pacjentką po roku. Pamiętam,że na wizytę namówiła mnie koleżanka, której zwierzyłam się z pewnych kłopotów, z którymi nie potrafił sobie poradzić mój ówczesny lekarz. Pani Pietrzak zebrała odpowiedni wywiad, zajęła się mną bardzo troskliwie, przypisała odpowiednie leczenie i dolegliwości ustąpiły. Co ważne posiada dużą wiedzę a atmosfera na wizycie jest totalnie luźna, nie krępujesz się jak to bywa przy niektórych lekarzach... Fakt,że są to prywatne wizyty ale warto jest zapłacić. http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

Konto usunięte

2018-10-17 09:28

Może na znanylekarz.pl uda się znaleźć kogoś z dobrymi piniami. Warto popytać wśród bliskich :) Jednak z doświadczenia wiem, że każdy ma troszkę inne oczekiwania od lekarza i nie zawsze ten ulubiony i preferowany przez koleżankę może nam odpowiadać. Grunt by trzymać się konkretnego i konsekwentnego specjalisty, który będzie prowadził całą ciążę od początku do końca, ponieważ zmiany powodują ewentualne przeoczenia, które mogą być dość istotne. Czasami osoba mniej sympatyczna potrafi podjąć szybkie kluczowe decyzje niż lekarz bardzo miły i sympatyczny. :) Trzymam kciuki za Was i zdrówka :)