Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

gdy mąż chrapie jak potęzny niedźwiedź.....

Data utworzenia : 2018-11-19 22:51 | Ostatni komentarz 2018-12-16 07:20

Ewcia88

1720 Odsłony
13 Komentarze

no właśnie he he już dawno miałąm do Was zajrzeć z tym tematem ale tak jakos schodziło...powiedzcie mi czy Wasi mężowie też chrapią czy tylko ja tutaj mam pecha?? mojego dosłownie śłychac w całym domu.....jak Wy sobie z tym radzicie?? nadal wspólna sypialnia czy też mąż oddelegowany dalej?? mój niestety śpi w salonie gdyż budził mała w łóżeczku i mi po prostu zaczęły puszczać nerwy bo ile razy w nocy można wstawać do dzieci i potem samemu nie móc zasnąć....minus w tym , że tak jakby nasze stosunki się poluźniły...on śpi tam ja tu....brakuje tej bliskości podczas snu....ale co zrobić...mąż na boku spać nie chce - na boku ponoć mniej się chrapie i to się sprawdza, al. emój uparty i tylko na wznak a mnie wtedy szlak trafia.....i nie wiem czy wyolbrzymiam czy tez nie ale im starszy tym jakby gorzej jeszcze chrapał....aż się boję co to będzie za kilka lat..... a jak u Was?? tylko mnie nie dołujcie że faktycznie tylko ja mam taki problem....masakra...

Konto usunięte

2018-12-16 07:20

Mój tata też chrapie przeraźliwie. kilka dni temu został z synkiem w pokoju jak chciałam zrobić na spokojnie obiad. miałam że sobą elektroniczna nianię i nagle słyszę dziwne dźwięki. biegnę jak szalona do pokoju a to.... Mój ojciec chrapie w najlepsze na dywanie a synek bawi się w łóżeczku hahaha

2018-11-30 23:12

dokładnie he he wtedy już się nie wyprze ;)))) mój ostatnio zaczął spać na boku i jeste lepiej...zobaczymy na jak długo ;)))

2018-11-26 08:55

Weronika Zawsze można nagrać filmik z obrazem

2018-11-25 08:59

Tez nagrywalam :D to uslyszalam " to nie moje tylko z internetu" haha

2018-11-24 23:38

powiem wam ze są dni że chrapie jakby słabiej,a w pozostałe dowali tak ze głowa mała he he szczypanie, rzucanie poduszką nic nie dawało he eh bardziej mnie to męczyło niż go chyba ;)) a najlepsze jest to ze on nie wierzy że jest aż tak źle, a więc chyba go nagram z kilka razy to może jakoś zacznie inaczej na to patrzeć...bo póki co to że ja wymyślam bo on aż tak źle nie chrapie

2018-11-22 11:50

Sprayu uzywalismy i niezbyt pomoglo, sa jeszcze takie te klamry na nos moze teraz to przetestujemy :)

2018-11-22 11:23

U nas jest odwrotnie ja chrapie i właśnie mąż mnie często za nocha łapie żebym przestala . Ale ja mam właśnie krzywa przegrode w nosie , w dzień przy oddychaniu też z lekka przeszkadza . Czasami jak występują bezdechy to te chrapanie jest tak przeraźliwe że nie idzie wytrzymac . Mój wuja tak ma , jak jeździłam na wakacje to słychać go było niedosyc że w całym domu to jeszcze na klatce schodowej . Ale myślę że chrapanie spowodowane bezdechem byście zauważyli . Całkowicie inaczej brzmi i jest połączone z łapaniem powietrza. Teraz wymyślili jakiś spray do nosa na chrapanie . Może spróbujcie tego ?

2018-11-21 16:52

zdarzyło mi się do synka powiedzieć, że tata traktor udaje :D ale jeszcze tak często mu się nie zdarza, ale jeśli już to go szturchnę, udrapnę lub kopnę i w końcu podświadomość mówi, że chyba lepiej już więcej nie chrapać bo ile potem siniaków :P a męża kuzyna żona z tego co wiem działa tylko jak mu palec do ucha wkłada, więc przed ostatecznymi lekami można wypróbować różne inne metody ;)