Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

ujedrniamy ciało ;)))

Data utworzenia : 2018-03-23 22:18 | Ostatni komentarz 2018-12-16 07:18

Ewcia88

2707 Odsłony
63 Komentarze

Dziewczyny nie wiem czy wiecie czy nie, ja się dowiedziałam niedawno gdy tak zaczęłam dbać więcej o swoje ciało, ze regularne stosowanie balsamow i innych preparatów ujedrniajacych skutecznie opóźnia procesy starzenia skóry. Stosujecie coś ?? Domowe / gotowe kosmetyki? ? Osobiście to tak dbalam i niedbalam i ciało. Raz posmarowałam się balsamem potem z tydzień nie i to tak. Ale jak to usłyszałam to wiadomo zaczęło się myślenie - jak dbam o siebie. I tak poczytałam trochę na różnych stronach , miałam okazję pogadać również z kosmetyczka podczas wizyty u fryzjera i faktycznie coś w tym jest. Starzejaca się skóra traci elastyczność i łatwiej traci wodę przez co bywa taką właśnie wysuszona. Codziennie dbamy o twarz , a żeby wklepac choć trochę kremu gdzie indziej to czasem nam już się nie chce..z tego co kosmetyczka radziła powinien to być ujędrniający balsam wieczorem a rano jakiś nawilzajaco- odzywiajacy.....hmmm....trochę zachodu gdyz u mnie z tym wolnym czasem rano to ciężko przy dwójce dzieci ;))) więc ja chyba skupię się na wieczornych zabiegach he he O przesuszenie skóry bardzo łatwo gdy nosimy rajstopy i spodnie z tworzyw sztucznych - wówczas skóra staje się napięta i szorstka.....to ja chyba mam niedobre skarpetki bo moje pięty szorstkie ze ho ho ale poradzilam coś na to bo tak wszędzie pisze ze balsamy musy peelingi i zem sobie zafundowala peeling cukrowy ;)) kurka ale się z tego cieszę bo dopiero drugi dzień a moje stopki piekniusie ;)))) polecam. Dziś się cała wypeelingowalam ;))))))) pod prysznicem. O matko dziewczyny- skóra jak po zabiegach i kosmetyczki. I tu polecam wam peelingi z "organic shop" . Tanie A skład prostu, naturalny bez tych różnych ulepszaczy i chemii. Bardzo fajne. Ja akurat mam cukrowy z mango - pachnie przecudnie. Jeśli chcemy ujedrnic ciało zwracajmy uwagę by preparaty zawierały kolagen no i witaminy A i E. Ja narazie skupilam się na peelingu ;) he he teraz zacznę się rozglądać za nimi bo w sumie po peelingu fajnie coś wklepac w skórę. Póki co kończę co mam i tak myślę że może jakiś mus też z tej firmy organic shop....muszę tylko popatrzeć na skład. .. Piszcie swoje sposoby na piękne ciało ;))) i jakich kosmetyków Wy używacie. Ja przez przypadek na doz.pl wpadłam właśnie na ten organic shop i przy nim zostałam bo skład krótki i prostu no i cena bardzo fajna

Konto usunięte

2018-12-16 07:18

mi po porodzie i w trakcie ciąży jakimś cudem zniknął cellulit :D wcześniej miałam widoczny a teraz praktycznie nic. od porodu używam mydlo Jelenia i logistyki ruchami masuje nim uda. Nic więcej nie robię i jest super :D

2018-12-04 16:56

Jeśli o mnie chodzi to ja regularnie bywam w gabinecie medycyny estetycznej, w ten sposób dbam o swoje ciało. Szczególnie polecam wam zabieg mezoterapii, potrafi zdziałać cuda na zmarszczki. W gabinecie https://filine.pl/ w Katowicach pracuje bardzo dobra specjalistka od tego, jestem zadowolona z jej zabiegów.

2018-08-25 01:11

Ja też co jakiś czas zmieniam kosmetyki, skóra się przyzwyczaja. Tylko, że ja używam kilku już wypróbowanych bo na mnie nie każdy kosmetyk działa w szczególności antyperspirant mam dwa które mi pasują i ich się trzymam. Reszta na mnie kompletnie nie działa.

2018-08-24 20:05

B.Lis ja byłam kilka razy w życiu u kosmetyczki :)))))))) Z czego raz wyszłam maksymalnie nie zadowolona a wydałam sporo kasy. Gabinet oczywiście z polecenia, bardzo dobre opinie i niestety o wiele lepsze rezultaty dały mi jakieś domowe sposoby niż kosmetyczna, dałam sobie rade sama. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie, ale myśle, ze warto poszperać w internecie, teraz kobiety piszą tyle blogów na temat przeróżnych zabiegów najczęściej domowych, piszą szczegółowo co i jak zrobić, ale trzeba mieć oczywiście na to czas, żeby to przeczytać i wykonać daną miksture albo dane ćwiczenia. Łatwiej pójść do kosmetyczki, zapłacić i miec :) Niektóre zabiegi owszem nie damy rady wykonać w domu, np jakieś lasery na naczynka czy jak pisze A.Ropelewska na celluit, wiec tutaj trzeba poszukać dobrego salonu, najlepiej z polecenia, z dobrymi opiniami. aneta7734 zgadzam sie całkowicie, możemy się naczytać, zę ten i ten kosmetyk jest taki i taki dobry a nas nas nie zadziałą w ogóle albo wręcz odwrotnie. Ja np mam tak, ze nie mogę za długo używać jednego kosmetyki jednej firmy,musze zmienić i na mnie na zmiana dobrze działa

2018-08-23 19:17

Oj to ja żeby ujędrnić uda i pozbyć się cellulitu musiałam szukać zabiegów bo domowe metody coś tam pomogła na początku ale już później kaplica. Oczywiście chodziło mi te nieinwazyjne bo kłucie czy cięcie to już przesada. W końcu zdecydowałam się na endermologię LPG Alliance w salonie Afrodyta Expert of Beauty ( Warszawa) ponieważ zachęciła mnie zarówno atrakcyjna promocja na ten zabieg jak i sam fakt tego na czym on polega. Endermologia to taki masaż- babeczka jeździła mi po udach specjalnym masażerem co było bardzo przyjemne. Efekt uzyskałam mega szybko bo wystarczyły mi 4 zabiegi dzięki czemu cellulitu pozbyłam się i ujędrniłam ciało jeszcze przed wakacjami.

2018-07-03 20:15

czasami do tego by zadbać o nasze ciało jest potrzebna pomoc specjalistki. Wydaje mi się, ze każda kobieta raz na jakiś czas powinna odwiedzić kosmetyczkę, by ona mogła odpowiednio zadbać o nasze ciała.W Lublinie, wiem że tutaj http://beautyatelier.pl/zabiegi.html niedrogo wykonują profesjonalne zabiegi. Po takiej wizycie , każda z nas będzie zadowolona.

2018-06-29 16:38

Aha i jeszcze masaż co działa jak lifting, maski natychmiast odświeżające , kompresy na krostki a i przede wszystkim przepis na matująca maseczkę domowej roboty ;))

2018-06-29 16:35

A i jeszcze jeden fajny artykuł o tym jak uchronić ciało od fałdek i zmarszczek he he jest tam intensywny piling wygładzający ramiona, body wrapping pomaga wyszczuplić nogi i brzuch, a także okład z alg na jędrny biust - a o to kiedyś było pytanie gdzieś jak ujedrnic biust...no to artykuł jak znalazł ;))