Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2194 Wątki)

rozstępy na wewnętrznej stronie ud, bio oil???

Data utworzenia : 2014-06-15 17:05 | Ostatni komentarz 2018-12-07 21:36

dzangusia

4555 Odsłony
44 Komentarze

jestem w 8 miesiacu ciąży, i ostatnio zauważyłam na obu udach rozstępy, czerwone powiększające się, czy uważacie, że bio oil to dobry środek na rozstępy?? używała któraś z was??bo nie wiem czy warto wydawac pieniądze, a może znacie inne sprawdzone środki, bo ja nigdy nie miałam doczynienia z rozstepami ----- Dziewczyny używacie bądź używałyście jakiegoś skutecznego kremu zapobiegającego rozstępom. Ja kupiłam sobie krem marki Pharmaceris zapobiegający rozstępom, jestem w 3 miesiącu ciąży a na opakowaniu jest żeby używać od 4 miesiąca. Czy do tego czasu mogę w jakiś inny sposób zadbać o swoje ciało?Póki co codziennie nawilżam brzuch, piersi i uda zwykłym balsamem nawilżającym ziaji. słyszałam też opinie że żaden krem nie pomoże że szkoda pieniędzy wystarczy oliwka dla dzieci bo chodzi o odpowiednie nawilżenie? Doradzicie co na ten temat myślicie? Pozdrawiam.

2018-12-07 21:36

ja tez regularnie używałam od początku ciązy jednak balsam z Palmers, niestety rozstepy i tak i tak mnie odpadły :(

2018-12-07 20:26

Ja używałam balsamu Ziaja mamamia i oliwki Johnson dla dzieci, ale u mnie na szczęście nie pojawiły się. Natomiast kuzynka moja używała właśnie bio oil od początku ciąży i wyszły jej mimo to rozstępy, niestety nie zniwelował ich. Myślę, że może niektóre kosmetyki rozjaśnia rozstępy do pewnego stopnia, ale nie unikniemy ich, jeżeli mamy do nich genetyczne uwarunkowania.

2018-11-30 22:11

Ja stosuje Bio Oil.ale narazie nie mogę polecić bo to pierwszy raz stosuje i czekam na efekty.pomimo narazie nic mi nie wyskakuje na szczęście.

2018-11-30 21:58

Też tak uważam że wystarczy dobrze nawilzyc ciało.bo są przeróżne kremy i oliwki na rozstępy.ja używam Bio Oil.narazie rozstępów nie mam ale okaże się później czy po porodzie mi wyjdą.

2018-11-30 12:04

Serdecznie polecam wam MAMA - CARE kuracja zapobiegająca rozstępom dla kobiet w ciąży. Najlepszy preparat jaki stosowałam! :)

2018-11-30 11:48

Mi i mojej przyjaciółce na rozstępy pomagał tylko jeden preparat a był nim MAMA-CARE Kuracja zapobiegająca rozstępom. Wnika w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej odżywiona, nawilżona i miękka. Dodatkowo regeneruje i świetnie nawilża. Szczerze polecam :)

Konto usunięte

2018-10-27 21:59

Właśnie ja byłam przerażona jak na biuście od środka zrobiły mi się malutkie 2 kreski oznaczające rozstępy. Narazie puki co nie powiększyły się ani nie pogłębiły koloru. Mam nadzieję, że przy rozpoczęciu laktacji nie polecą kolejne.

2018-10-27 21:09

Cóż Eleonorka okolice biustu warto nawlizac caly czas przez okres karmienia i jezzcze po karmieniu przez pol roku bo jednak nawaly mleczne mogą sprzyjać rozstepom i to samo zanikanie kanalikow czy też tworzenie więc warto pamiętać by w ciąży nie tylko o brzuch uda biodra dbać ale też o biust.