Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

suvha skora ma głowie u 3,5latka

Data utworzenia : 2017-10-04 18:38 | Ostatni komentarz 2017-10-27 21:15

Ewcia2

2439 Odsłony
13 Komentarze

Nie wiem czy dobrze dobralam tytuł..mam pytanie czy któraś z was ma dzieciatko w wieku ok 3/4 latka ktore ma sucha skore na głowie...z reguly synek ma dluzsze.lekko wloski ale widac jaka ma glowke nie ma delikatna skore tylko taka sucha az ma platki takie delikatne jakby mu ta skora schodzila, używam oliwke przed myciem włosow ale po niej wlosy sa tlusciejsze a skora glowy jaka byla taka jest. I nie wiem co robic a szamponu uzywam z nivea...co moze pomoc.? Bo chyba synka tez to swedzi bo nieraz sie drapie po glowce.

2017-10-05 07:18

Moje dziewczyny maja podobnie, co dlugo bylo uznawane za ciemieniuche, okazało się być lojotokowym zapaleniem skory. Postepuje sie podobnie jak przy ciemieniusze, my używamy Emolium na ciemieniuche, równie dobrze może to być np Olejuszka. Oliwka w dłuższej perspektywie wysusza skórę, więc warto odstawic. Środek musicie sami sobie dobrać metoda prób i bledow, bo nie kazdemu pomoze to, co nam. Oczywiście również polecam pediatre, bo moze się okazać coś zupelnie innego.

2017-10-04 22:47

Droga autorko postu, tak myślę że jesli pediatra źle podchodzi do tego że przyszłaś z dzieckiem na wizytę bo coś Cię niepokoi, to po prostu zmieniłabym pediatrę.

2017-10-04 22:39

Paulina tak wlasnie zmienie ale zobaczymy czy to byl zly szampon czy po prostu beden musiała pujsc do pediatry...gdzie nie lubie chodzić bo raz byla sytuacja ze bylam z dzieckiem bo kaszlal i mial cos na jezyku wiec przy okazji zapytalam co to jest a ona do mojego synka tekst:" chodz oskarku pokaz co ta mama wymysla" ale mnie zdenerwowała powiedziałam ze pytam przy okazji bo pierwszy raz takie cos widze...i tak jakos jak mam.isc do niej to mi sie cos dzieję raz synek mi strasznie kaszlal a bylo to przed weekendem a zalezalo mi na tym zeby go zbadala to ledwo w rejestracji mnie zapisali na 17:30a doktorka o 18miala isc do domu a ja tyle czekalam i jak wyszla z gabinetu u jeszcze mnie zonaczyla to taka zla i po nazwisku pyta sie mnie co ja tu robie i czemu o tej godzinie a ja mowie ze mialam na 17:30wiec czekam i pyta sie mnie coa pilnego a ja mowie z ebarfzo mi kaszle z laska mnie przyjela a pkazalo sie za ma.bardzo duzo zmuan na plucach i pyta soe co tak puzno przyszlam a ja mowie za kaszle mi dop od dwuch dni a myslalam ze mu przejdzie a pozatym pani mowila by ze wymyslam jak kiedys to ja zatkalo i byla taka mila ze ma zapalenie oskrzeli ze jak nie bral jeszcze silnego antybiotyku to dobrze bo moze mu pomoc i przepisala inhalacje i po 5dniach do kontroli bo jak nie pomoze to zastrzyki albo szpital...wszystko robilam zeby pomoglo, dawalam antybiotyk, inhalacje robilam 3xdz. Oklepywalam plecki..i po 5dniach poszlam do kontroli i doktorka taka mila ze w szoku ze tak w 5dni sie wyleczyl ze oskrzela czyste..ale mimo wszystkim po tym jak mam isc z czyms takim to az sie boje ze powie ze wymyslam ale moze pujde...ważniejszy synek niz co powie pediatria.

2017-10-04 22:22

Skonsultuj z lekarzem,bo ja w pracy u jednego chłopca tak miałam i powiedział że to zbyt duch skóra,skóra się luszczy i trzeba specjalne kosmetyki stosować bo jemu aż się czerwone na tych przestrzeniach robiło Najlepiej jak Ci to lekarz obejrzy

2017-10-04 19:22

a moze zmień środek myjący