Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Biały nalot na ustach...

Data utworzenia : 2017-08-08 22:24 | Ostatni komentarz 2017-10-12 00:43

G.Bronowicka

1027 Odsłony
7 Komentarze

Niewiem czy dobrze trafiłam Ale ale moja 11miesięczna córka wczoraj rano dostala taki biały nalot na ustach od wewnątrz....psikam jej to dento septa mini dzika wieczorem zrobiło się juz czerwone... czy to znaczy że zaczyna się goic niewiem od żeby się to zrobiło w niedzielę wieczorem nic nie było a w zirj rano juz było dodam jeszcze że je i pije normalnie...... Proszę o rady.....

2017-10-12 00:43

U córki mojej kuzynki nalot pojawił się na ustach a później pokazały się pleśniawki dlatego warto to sprawdzić u pediatry.

2017-10-11 07:16

Daj znać, co u Was? Byłaś u lekarza? U nas raz była taka sytuacja, ale to były właśnie pleśniawki jak u grimper. Byliśmy u lekarza dla pewności, przepisał co trzeba i szybko zniknęły.

2017-10-07 12:37

U nas taki nalot przerodził się w pieśniawki niestety. Grzybicze zapalenie jamy ustnej. Lekarz polecił dawanie dziecku chłodnych rzeczy, nie kwaśnych, dużo jogurtu naturalnego no i oczywiście leki na receptę do smarowania i brania doustnie.

2017-10-03 17:27

Ja bym jednak wybrała się do lekarza żeby zbadał. Może to jakaś infekcja? Biały nalot na śluzówce to też objaw cukrzycy. Warto się przejść aby Kto s obejrzał dziecko.

2017-09-24 15:40

mi tez sie czasem zdarza biały nalot własnie po przebodzeniu oby u was pleśniawek nie było

2017-09-14 12:30

Chociaż jestem osobą dorosłą tez często wstaję z takim nalotem. To może być wynik nadmiernej produkcji kwasów żołądkowych, ale warto skonsultować to z lekarzem.

2017-09-07 14:28

witam, i jak udało rozwiązać się problem ?? udałaś się może do lekarza?? lepiej by było - oni niby fachowcy to powinni Ci pomóc...ja niestety nie doświadczyłam czegoś takiego......czasami po nocy te usteczka są takie niewyraźne, ale jeśli u Ciebie ten stan się utrzymuje cały czas tzn ze cos jest na rzeczy...jeśli sobie poradziłaś zrób tu notkę dla nas na przyszłość