Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Odparzenie od plastra

Data utworzenia : 2017-05-08 12:45 | Ostatni komentarz 2017-12-20 14:45

NatkaF

14284 Odsłony
165 Komentarze

Dziewczyny, dawno mnie tu nie było bo ostatnio mam za malo godzin w dobie, ale potrzebuje waszej pomocy. Jal wiecie ma on znamie do wycięcia, ktore kazano nam zaklejac plastrem. Od okolo 2 miesiecy juz tego nie zaklejam bo dostał uczulenia na klej....tak mi sie wydaje i tak powiedziała pani pediatra. Natomiast zamiast przechodzic jest coraz gorzej. Najpierw zrobila sie skprupa i powiększala sie, a teraz mam wrazenie ze pękła bo miejsce to jest wilgotne. Pediatra kazala tylko smarować linomagiem, ale wyglada to tak okropnie, ze nje wiem czy mam to tak zostawic. Moze spotkalyscie sie z czyms takim? Ostatnio zaczelam smarowac to alantanem. To cos nie boli malego bo nawet przy dotykaniu nie marudzi. Dolaczam zdjecie.

2017-12-20 14:45

marieee, pierwsze słyszę by przy bostonce paznokcie schodziły. A trochę interesowałam się tym tematem.

2017-12-09 22:59

A czy po bostonce schodziły dziecku paznokcie?

2017-10-31 07:04

MAM, faktycznie to jest okropne:( całe szczęście, że nas ominęło... Z tym zakaźnym to mimo wszystko różnie bywa. Moja mama nie przechodziła ospy, chociaż jej siostra tak i trzy jej córy też, a ona nic...

2017-10-24 13:59

Magros jak synek miał bostonkę to inaczej wyglądało. U Martynki tak ot wygladało, byłam przerażona. Najgorzej nóżki i najdłużej schodzilo. Jeszcze dziś lekko widać. Jeśli to ospa, odra czy inne zakaźne świństwo to już Arek powinien mieć, a nie ma. Pediatra mówi, że to wirusowe

2017-10-24 08:28

Hmm ostatnio w żłobku była bostonka, więc dużo czytałam o niej i wypytywałam, by u córy od razu dojrzeć, na szczęście ona się nie zaraziła. Ale bostonka to nie jest wysypka głównie na dłoniach, stopach i twarzy? To chyba nie na całym ciele? A krostki to ospę przypominają, są ropne. MAM, pediatra powiedział, że ta wysypka to bostonka? Nigdy nie widziałam, ale z tego co czytałam, to bym nie pomyślała o bostonce...

2017-10-20 11:30

Udało mi się zdjęcia zrobić

2017-10-20 11:15

Nasz pediatra to facet ;) mówił, że to wirusowe, że to nie zakaźna odra czy inna, że to mogło wszystko się nałożyć najpierw przeziębienie, potem alergia na antybiotyk a teraz bostonka. Może ma rację.

2017-10-20 10:43

MAM siostrzenica mojego męża ostatnio miała tą bostonkę i właśnie tak ją wysypało. Chociaż moze faktycznie to winogrono bo pediatra by pewnie wiedziała gdyby to bostinka była. Dużo zdrówka życzę!