Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

jak spłukać dziecku włoski po kąpieli?

Data utworzenia : 2016-03-20 22:55 | Ostatni komentarz 2016-05-13 16:32

rikitikitam

1958 Odsłony
10 Komentarze

Dziewczyny jestem już zdesperowana, moja 1,5 roczna córa wpada zawsze w taką histerię przy spłukiwaniu włosów po kąpieli, że ja już nie wiem co robić. Samą kąpiel lubi, ale mycie włosów to jest tragedia. Dzisiaj zaczęła płakać, wierzgać aż przygryzła sobie wargę, po czym dwa razy się zaniosła. Był czas kiedy ta czynność jej nie przeszkadzała, robiliśmy "spa"- kładła się na mojej ręce a drugą delikatnie płukałam włosy. Potem jej sie odwidziało i za każdym razem jest panika. Próbowałam różnych szamponów, prysznica, myjki, zabawiania. Zastanawiam się nad rondem do kąpieli, ale jakoś nie wierzę w jego skuteczność, zwłaszcza że malutka wszystko natychmiast ściąga z głowy. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Już jej te włoski myję co kilka dni, żeby jej tyle nie męczyć.

2016-03-21 14:17

Chętnie poczytam opinie ponieważ moja mała również tego nie lubi;/ kiedyś po prostu ją kładłam w wodzie i spłukałam a teraz jest problem. Rondo bym sobie darowała Aga moja nie miałaby go długo na głowie to pewnie:) Ten kubek trochę ciekawszy ale i tam musiałabym ja przechylić żeby woda poleciała do tyłu i pewnie też by protestowała.....

2016-03-21 11:13

Bardziej od rondla do kąpieli polecałabym taki kubek do spukiwania włosów http://www.babyono.com/kubek-do-mycia-glowy.html