Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Zaczerwieniony siusiak

Data utworzenia : 2015-07-08 06:40 | Ostatni komentarz 2016-08-14 22:38

Euforia

10788 Odsłony
35 Komentarze

Od paru dni mój synek ma strasznie zaczerwienioną końcówke siusiaczka.. nie wiem dlaczego.. może od chusteczek nawilżanych albo odparzenie..? Czym mam mu to posmarować, źeby zaczerwienienie zeszło?

2015-07-08 12:42

Ok posmarowałam clotrimazolem mam nadzieje że pomoże... No i odstawiam chusteczki nawilżane będe teraz przegotowaną wodą myć pupcie.. a dolewacie przy każdym przecieraniu dupki ciepłą wode czy zimna myjecie?

2015-07-08 08:19

Nie używała bym chusteczek w tym miejscu żeby bardziej nie podrazniac może faktycznie to od pociarania chusteczkami nawlizonymi a może coś innego jeśli nie puchnie czy coś to przemywaj wacikem delikatnie nasaczonym woda i ta maść co mówi Artan może się sprawdzić. A jeśli nie to do lekarze niech zobaczy :-)

2015-07-08 08:11

Musisz uważać czy przypadkiem nie rozwija się zakażenie ujścia cewki, bo to może rozszerzać się dalej w górę układu moczowego. Jeżeli oprócz zaczerwienienia nic się nie dzieje posmarowałabym clotrimazolem. Bo tozumiem że pielęgnujecie się pod napletkiem prawidłowo. Jak nie ustąpi po dwóch dniach to do lekarza na badanie, w tym badanie moczu.