Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

wysypka na brodzie po ślinie

Data utworzenia : 2015-03-08 18:27 | Ostatni komentarz 2015-05-04 12:12

DorFryt

10526 Odsłony
20 Komentarze

Szukałam podobnego tematy ale nie umiejętnie;/ Mamy problem... nadmierne ślinienie spowodowało u naszego synka wysypkę... ;/ wczoraj były to delikatne czerwone punkciki na brodzie... dziś to już są większe plamki na brodzie. Walczymy z tym smarując linomagiem z wit. A+E, linomagiem z tlenkiem cynku, linodermem (i czerwonym i zielonym) Na razie nie widzę poprawy. Mieliście podobny problem? jak sobie z tym radzicie? [Wątek zamknięty - na dalszą wymianę doświadczeń zapraszamy do wątku Wysypka na buźce po obfitym ślinieniu http://lovi.pl/pl/forum/9/183 Redakcja LOVI]

2015-05-04 12:12

Na dalszą wymianę doświadczeń zapraszamy do wątku Wysypka na buźce po obfitym ślinieniu http://lovi.pl/pl/forum/9/183 ten zamykamy

2015-03-21 23:11

No u nas były kropeczki i placki w końcu :/ często miał ale teraz to przegięcie co się zrobiło... Płacze strasznie,bo chyba go swędzi.. Ale dziś dzieki Witaminie A jest znaczna poprawa. Mam nadzieję,że jutro zejdzie.

2015-03-21 23:01

właśnie u nas od małych kropeczek się pojawiło, parę dni później to były już czerwone plamy. Już schodziło.... i od nowa to samo.... mały podrażnia sobie ciągle te place zabawkami, palcami jak wkłada do buzi... nie umiem dopilnować tego;/ ale mam nadzieję, że wkońcu wyjdą te pierwsze ząbki i będzie spokój... przynajmniej na chwile z tym ślinieniem...

2015-03-21 18:07

u mnie też powoli zaczynają pojawiać się takie problemy u malej, malutkie krostki,ale to chyba nic groźnego z tego co czytam.. szybko zejdą?

2015-03-20 20:08

U nas od 3 dni ten problem jest i dzisiaj w końcu kupiłam maść z Witaminą A,widzę lekką poprawę,bo wygląda to bardzo brzydko...

2015-03-20 10:19

Córcia tez zaczęła się ślinić i to bardzo, ślinka zacieka aż na szyjkę i za ucho. Wkłada paluszki do buzi i to też potęguje ślinienie. Po każdej takiej sytuacji przecieram buźkę gazikiem z przegotowaną wodą i smaruję później kremem Alantan dermoline z wit. A+E i widzę że to pomaga:)

2015-03-14 23:29

może spróbuj krem na odparzenia babydream sensitiv ten w różowej tubce. Moja bratowa używała do tej dolegliwości i była zadowolona;)

2015-03-11 19:01

Tlenek cynku zasusza, działa regenerująco i przeciwzapalnie na naskórek przez to przyśpiesza leczenie różnych podrażnień. Trzeba tylko uważać, żeby nie przedobrzyć.