Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

EUBOS - kosmetyki dla dzieci.

Data utworzenia : 2015-02-06 02:50 | Ostatni komentarz 2015-02-06 20:35

Zuzka2

2246 Odsłony
3 Komentarze

Czy ktoś stosował żel do mycia dla niemowlaków z tej firmy ? Moja mała ma dwa miesiące i wysypke na twarzy i główce. Lekarz dermatolog zalecił myć w tym preparacie. Wcześniej mylam w emolium ale boje się ze ta wysypka właśnie od tego , wiec zmieniam kosmetyki

2015-02-06 20:35

Chyba zacznę myć Buzke przegotowaną woda. A ile razy w ciągu dnia przebywać buzię maleństwu ? Czekam na opinie o firmie Eubos. Żel kosztuje ok. 40 zł i nie wiem czy wart swojej ceny.

2015-02-06 16:51

U nas na początku też pojawiła się drobna wysypka po emolium, ale szybko ją zauważyłam i od razu zmieniłam kosmetyki maluszkowi. U nas znakomicie sprawdziły się kosmetyki z firmy Skarb matki, ale przez jakiś czas używałam też mydełka Dzidzius. Do twarzy od początku używam przegotowanej wody i smaruję buzie kremem bambino.

2015-02-06 08:36

Mojemu synkowk tez wychodzila wysypka po emolium. Na calym ciele mial taka kaszke i to nie tylko po kapaniu w tym ale tez sam balsam jemu nie sluzyl. Zmienilismy firme na Mustele i powiem ci rewelacja. Od tamtej pory zadnych krostek, wysypek ani uczulen. Uzywamy i balsamu i do kapieli i kremu na spacery i nest rewelacyjny. Produkty nie sa tanie ale ja uwazam ze warte swojej ceny. Moze wyprobuj kosmetyki z tej firmy. Dla mojego maluszka to bylo wybawienie od alergii na emolium.:) ah a do samego przeżywania twazy polecam przegotowana wode a pozniej nawilzenie buzki kremem. Kolezanka dermatolog powiedziala ze to nanlepszy sposob dla wrazliwen skory dziecka ktore ma sklonnosc do alergii.