Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

pieluchy do pływania

Data utworzenia : 2014-08-07 20:47 | Ostatni komentarz 2016-07-19 22:17

leila

11200 Odsłony
64 Komentarze

Wybieramy się na wakacje i tak się zastanawiam jak to z tymi pieluchami jest. Chodzi mi dokładnie o to czy taką pieluchę można dłużej nosić tzn 1-2 godz i w tym czasie 2-3 razy wejść do wody czy za każdym razem jak wyjdę z wody muszę te pieluchy zdejmować i wyrzucać ? Te pieluszki dobrze trzymają siku i kupkę? Czy to jaka firma robi różnicę czy to nie ma wielkiego znaczenia (bo w ceniej jest ) ? Jakieś doświadczenia, spostrzeżenia proszę piszcie.

2014-08-08 11:30

Zasadą tych pieluch jest by szczelnie przylegały do ciała i przede wszystkim kupka nie wydostała się z pieluszki. Dlatego wazne jest dobranie rozmiaru. Te pieluszki nie mają pichłaniać wody jak to się dziele w tradycyjnym pampersie, bo wtedy pieluszka od wody szybko robiłaby się ciężka. To czy dobrże ją zakładamy najlepiej widać gdy juz ją ściągamy. Powinna się z niej wtedy wylać woda, a właściwie siusiu ;) my też używamy huggisów

2014-08-08 11:21

No jakiś tam sens jest bo w golą pupą to tak średnio:)

2014-08-08 11:19

Ja tych pieluszek jeszcze nie używałam , kupiliśmy bo wybieramy się nad morze. Jeśli chodzi o wygląd to myslalam że wyglądają inaczej. Wydawalo mi się że w wodzie sików nie powinny przepuszczać na zewnątrz a wody do wewnątrz, bo w innym wypadku nie ma żadnego sensu używania tych pieluch i ydawania pieniedzy. Po sprawdzeniu napiszę jak działały.

2014-08-08 08:49

A może kupić takie wielorazowe do kąpieli?

2014-08-07 23:18

Ja używam Huggies, bo dostaliśmy przy pierwszym wyjściu nad wodę od chrzestnej Malego ; ) Napisze ogólnie tak, że pieluszki te są fajne, bo są na rzepy po boku i można je sobie w ten sposób rozpinac regulując wielkość, bądź sprawdzająć zawartość. Co do zawartości ; ) to kupka Nam się nie przydarzyła ale siku pewnie nie raz ale mimo to pieluszka wydawała się sucha - nie pecznieje. My używaliśmy tych pieluch w jeziorze i po kąpieli od razu zmieniliśmy to samo w basenie w ogródku ; )

2014-08-07 22:14

leila moja córka używała tych rossmanowskich i tyle co mogę ci powiedzieć na ten temat to to ,że pampers typu do pływania to wymyślono głównie po to rodzice nie chodzili z maluszkami z gołymi pupciami ,,, wiadomo ,że przez majteczki czy kąpielówki to susiu i kupa przeleci a taki pampers to po pierwsze gołą pupę zakryje a po dwa nie widać że siuski i kupka bezpośrednio przelatują jak przez kąpielówki tylko zatrzymają się chociaż częściowo w pampersie , Wiadomo, że starsze dziecko umie już wytrzymać i zawołać a taki maluch wystarczy że poczuje zmianę temperatury i już siusiu mu leci . Moim zdaniem taki pampers po wyjściu z wody np. na basenie to się nie nadaje na długo ,,,oczywiście wszystko zależy tez od stanu zdrowia dziecka i tego ile chcesz z nim siedzieć w wodzie ,,,no bo na pewno na basenie nie ma też możliwości co 5 minut zmieniać pampersa :P Jeśli jesteśmy nad jeziorem czy morzem to myślę ,że taki pampers się przydaje a do wody taki maluszek i tak mało wchodzi ,,, a jak wchodzi to razem z tobą więc na pewno będziesz wiedziała że jak pampers zacznie ważyć za dużo i zacznie sięgać po kolana to znak że już czas na zmianę :)

2014-08-07 21:24

Mój syn używał Huggies. Po godzinie w basenie pielucha była cała mokra i woda normalnie przez nią przelatywała. Według mnie kupka raczej by wypłynęła ( nam na szczęście się nie zdarzyła ).

2014-08-07 21:21

My używaliśmy pieluszek rossmanowskich i huggiesów. Generalnie myślałam, że one lepiej "działają". Moim zdaniem po każdym wyjściu z wody należy je zmienić, no chyba, że to faktycznie będzie wyjście na kilka minut, albo dziecko będzie bawiło się na piasku i co chwilę lądowało w wodzie. Nie wiem, jak z trzymaniem kupy, bo nam się akurat ani razu nie trafiła, ale myślę, że siku przelatuje, bo przez te pieluszki woda jakby przepływa, choć trochę też nasiąkają - huggiessy jednak mniej niż rossmanowskie, do tego te rossmanowskie mają takie ciasne gumki i nie można ich odpinać w przeciwieństwie do huggisów. Więc ja generalnie poleciłabym huggiesy. Najlepiej polować na promocje np w tesco. Kiedyś np były 2 paczki w cenie 1 :)