Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

pieluchy do pływania

Data utworzenia : 2014-08-07 20:47 | Ostatni komentarz 2016-07-19 22:17

leila

11201 Odsłony
64 Komentarze

Wybieramy się na wakacje i tak się zastanawiam jak to z tymi pieluchami jest. Chodzi mi dokładnie o to czy taką pieluchę można dłużej nosić tzn 1-2 godz i w tym czasie 2-3 razy wejść do wody czy za każdym razem jak wyjdę z wody muszę te pieluchy zdejmować i wyrzucać ? Te pieluszki dobrze trzymają siku i kupkę? Czy to jaka firma robi różnicę czy to nie ma wielkiego znaczenia (bo w ceniej jest ) ? Jakieś doświadczenia, spostrzeżenia proszę piszcie.

2016-07-19 22:17

O proszę, to ja taka zacofana haha ;) Ale nie widziałam u nas w biedronkach nigdy, dlatego wydawało mi się, że to jakaś super nowość ;) Dobrze wiedzieć :)))

2016-07-19 21:49

Biedronka ma już od dawna pieluszki do pływania :) Ja miałam jw w tamtym roku. Teoretycznie okej są, jednak jak każde pieluchy do pływania coś przecieknie :) Ale generalnie na plus. Mam jeszcze kilka sztuk z tamtego roku, bo mały wszystkich nie zużyl :)

2016-07-18 08:43

Dziewczyny okazuje się że Biedronka robi także swoje pieluszki do wody i na plażę. :) W najnowszej gazetce widziałam. Ciekawe jakby jakością. Jeśli któraś z was testowała to dajcie znać jak wrażenia w porównaniu np z Rossmannowyni :)

2016-07-08 22:58

Tak jak dziewczyny radza najlepiej zadzwom bedziesz miala pewnosc czy musisz miec pieluszke.

2016-07-08 15:19

No właśnie wiem Kasia, dlatego jeszcze spytałam, żeby inne mamy się wypowiedziały, bo mnie to ciekawi. Tam, gdzie jeżdżę z mężem na basen nie zawsze sklepik mają otwarty, więc wolę się upewnić, czy muszę mieć pieluchę, czy nie. Szczególnie, żę mój maly nie robi w pieluchę :)

2016-07-05 00:00

Magiczny Bealia napisała tuż nad Twoim pytaniem, że właśnie się z taką sytuację spotkała. Jej córka już wołała siusiu a na basenie musiała mieć pampersy do pływania. :) Ja na Twoim miejscu albo sprawdziłabym w regulaminie albo zadzwoniła do pływalni z pytaniem czy jest obowiązek noszenia przez dzieci pampersów. Będziesz miała pewność i nie będzie dla Ciebie niespodzianki, że dziecko jednak musi mieć pieluchę a Ty jej nie kupisz.

2016-07-04 13:15

Ja akurat kupowalam zawsze pampersy z huggies i bylam z nich zadowolona

2016-07-04 08:03

magiczny myślę że jeśli dziecko już jest świadome i wolała to nie będzie potrzeby ;) Ewentualnie sprawdź regulamin pływalni przed wyjazdem żeby uniknąć niespodzianki. Ale wiele razy będąc na basenach ze strefą dla maluchów widziałam ze śmigają w samych kąpielówkach, jedynie niemowlaczki w tych basenowych. My zaliczyliśmy juz pierwsze zajęcia na basenie, było świetnie Rossmannowe pampersy do wody dały radę:) wiec jak coś, to polecam. Fajnie trzymają się ciałka i plus za możliwość rozerwania na bokach, bez potrzeby ściągania :)