Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Jaki krem na zaczerwienienie?

Data utworzenia : 2014-06-11 22:09 | Ostatni komentarz 2017-11-14 13:26

beti2270

3356 Odsłony
10 Komentarze

Mój synek dzisiaj skończył 4 miesiące, gdy miał niespełna miesiąc przechodził ospę, Po tych wszystkich bąblach i pryszczach między siusiakiem, a pachwiną zostały mu takie czerwone plamy, które nie chcą zejść. Może któraś mama ma podobne doświadczenia, jaki krem pomógł? Bo ja już wypróbowałam kilka, aktualnie jesteśmy na Linomagu od dwóch dni. Te plamki, to nie żadne odparzenie, czy coś w tym rodzaju, to ani się nie łuszczy, ani nie powiększa. Pediatra powiedział, że to zejdzie z czasem...

2017-11-14 13:26

Polecam Emolium.

2017-11-13 16:44

Akone ma racje jeśli to rozdrapane stropy po ospie. To też lekarze zawsze ostrzegają by pilnować dzieci na ile się może by właśnie nie drapala chociaż buzki bo będę mieć blizny na całą życie. ... linomag bepanthen sudocrem raczej na odparzenia. ...musialabys pytać typowo coś na ślady po ospie

Konto usunięte

2017-11-03 14:25

Jeśli maluszek przy ospie rozdrapal to to kremy jakoś bardzo dużo nie pomogą i niestety blizny mogą zostać

2017-11-02 14:56

Ja na zaczerwienienie u córki używam kremu babydream. Mojej córce ten kosmetyk odpowiada.

2014-06-13 10:50

Ja myślę, że jak najbardziej można natłuszczać, ale to zblednie z czasem nie od razu, to są po prostu ślady po ospie, coś w rodzaju blizny. Ja bym zastosowała coś typu Cepan ale tylko miejscowo na te plamki, powinno szybciej zejść.

2014-06-13 09:08

teraz mamy linomag różowy, tak jakby trochę skóra się ładniejsza zrobiła z prawej strony, ale z lewej nadal jest czerwona. Poczekam jeszcze ze dwa, trzy dni, bo przecież krem musi mieć czas na działanie. Kupiłam też olejek do kąpieli linomag i odbiegając od tematu, mogę go spokojnie polecić na problemy suchej skóry, skóra mojego maluszka już po pierwszej kąpieli była zupełnie inna w dotyku i teraz nawet nie smaruje go mleczkiem po kąpieli :) Dzięki kasik, w sumie nie pomyślałam o próbkach, będę musiała popytać w aptekach, bo nie wszędzie pewnie mają :) mama trojaczków: nie próbowałam jeszcze, ale jak zaczerwienienie nie będzie schodzić dalej to będziemy próbować wszystko po kolei, coś w końcu musi zadziałać. Wiem, że go to nie boli, bo jest spokojny przy przebieraniu i kapaniu, ale to wygląda nie estetycznie.

2014-06-13 08:07

Nam pomaga Emolium albo właśnie Bephanten, te dwa kremy mogę polecić, bo naprawdę się u nas sprawdziły:-) Beti warto też pójść do apteki i zapytać o próbki takich kremów, aby sprawdzić czy zadziałają. Opisz Pani w aptece sytuację, bo przecież nie ma sensu kupować drogich kremów jak potem nic nie pomogą, a na próbkach sprawdzisz i będziesz wiedziała, który kupić:-)

2014-06-13 00:31

jeśli natłuszczanie nie pomaga, to spróbuj podsuszyć, np. Tanno-Hermal.