Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Pieluszki jednorazowe a pępek - z wycięciem czy bez

Data utworzenia : 2014-03-18 17:22 | Ostatni komentarz 2015-12-09 11:03

pola92

16903 Odsłony
69 Komentarze

Jakie pieluszki brałyście do szpitala dla dzieciątka specjalne z wycięciem na pępek czy zwykłe? Ja kupiłam zwykle bez wycięcia i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Te normalne trzeba wywijać z tego co słyszałam i nie poleca się ich na początek. Jak było z wami czy wybierając te zwykłe miałyście problemy w zakładaniu?

2015-12-09 11:03

ja miałam normalne pampersy i pępuszek małej odpadł po11 dniach wszystko goiło się bardzo ładnie :)

2015-12-08 19:33

Witam, ja na start kupiłam pieluszki pampersa bez wycięcia na pępek...później żałowałam i też się bałam , że uszkodzę klamrę, albo źle coś założę..ale nic bardziej mylnego.. bardzo łatwo pieluszka się wywijała, nie było problemu z zapięciem, dodatkowo po wywinięciu pieluszki pod pępkiem body czy śpioszki nie przylegały tak bardzo do kikuta co sprzyjało gojeniu się.Moim zdaniem pieluszki z wycięciem na pępek są przereklamowane ;-) pozdrawiam

2015-11-27 16:09

moze i ja bym intuicyjnie wywinęła ale przez 8 dni to mi tylko jedna babka pozwoliła zmienić pieluszkę a inne czasami nawet dziecka nie pozwalały dotknąć..

2015-11-27 10:35

Ja zakupiłam 2 zielone pampersy i je wywijamy a w szpitalu dostałam próbki białych jedynek i też je wywijałam bo pępek przykrywały :)

2015-11-27 10:24

To możliwe że na większym wagowo dzecku się sprawdźi taka pieluszka tyle że czasem już trzeba zaczynać od rozmiaru 2 pieluszki i wtedy mija się z celem i tak... A ja wywinełam intuicyjnie :)

2015-11-26 23:43

to wyciecie to sie sprawdzi tylko u wiekszych dzieci, bo po prostu te pieluchy sa i tak za duże więc je trzeba wywijać. a o wywijaniu to mi babka powiedziala w szpitalu jak w inkubatorze dziecko przewijałam pierwszy raz :)

2015-11-26 21:31

To ja się właśnie dowiedziałam że będą takie dobre i chciałam spróbować czy się sprawdzą i niestety jak już wspomniałam nie sprawdziły. Na przyszłość na pewno ich już nie kupię.

2015-11-26 13:00

Wcale nie mieliśmy pieluch z wycięciem. Zawijaliśmy pieluszkę by nie wadziła o pępek i było ok. Nawet się nie zastanawialiśmy czy kupować pieluszki z wycięciem.