Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Czas na dużą wannę - kiedy?

Data utworzenia : 2013-12-15 20:31 | Ostatni komentarz 2022-10-07 16:30

konto usunięte

9956 Odsłony
111 Komentarze

Wczoraj zrobiliśmy synkowi mały basen w domu bo na razie się nie wybierzemy. Napuściliśmy dużo wody i zrobiliśmy pierwsza kąpiel w dużej wannie, i ile był przy tym radości. A wy kiedy zaczęłyście kąpać dzieci w dużej wannie i jak zareagowały na nią dzieci, Jas ma prawie 5 miesięcy, oczywiście używamy wkładki do wanny.

2013-12-22 16:32

Zaczelismy wspólne kąpiele i jak się okazało bardzo fajna sprawa, i świetna zabawa dla naszej dwójki.

2013-12-18 15:33

No właśnie ja mam z FP, i fajna była tak do 4 miesiąca. A najlepsza w ogóle dla noworodka, zwłaszcza jak się hamaczek nałożyło i obie ręce miałam wolne.

2013-12-18 15:18

My tez mamy taką małą angielska wanienkę i już troszkę nam było niewygodnie, a teraz hulaj dusza:)

2013-12-18 10:41

Nasza wanienka tez jest juz za mała .. główkę bardzo cięzko nam się myje , ale niestety , Kacper stanowczo powiedział wannie NIE . Nie chce się kapac , On nawet włożyć nóżek do niej nie chce ..przekonywalismy go zabawkami , gąbkami , polozylismy mate , , nawet jego wanne do środka włozylismy , niestety ..nadal jest na nie . Nie powiem , byłoby nam na reke ,gdyby kapal sie juz w łzience , w naszej wannie , teraz chlapie , panele mokre , sciany przy okazji a w dodatku targanie tej wanny w ta i spowrotem .. Zazdroszcze Wam , ze wasze maluszki maja frajdę z kapania się w wielkim Basenie :D Ja na razie odpuszcze , nie bede go stresowała niepotrzebnie :)

2013-12-18 09:58

My czekamy, tak jak nosia, aż młoda sztywno usiądzie. Oby to szybko nastało, bo wanienka robi się przymała:)

2013-12-17 23:51

My od kilku dni kąpiemy się w dużej, ale fakt że trzeba 3 razy bardziej uważać, ale młody ma tyle frajdy i tak chlapie wodą że aż miło popatrzeć, ja tez mam ochotę się z nim wykąpać może jutro.

2013-12-17 15:07

Syn w duzej wannie kapal sie jak mial dwa miesiace ale z mezem. Teraz caly czas kapany jest w swojej wanience, bo czekamy az bedzie umial sam siedziec