Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

tormentiolowi mówimy nie!

Data utworzenia : 2013-10-24 17:03 | Ostatni komentarz 2016-09-17 09:10

nosia89

33892 Odsłony
38 Komentarze

Dziewczyny zobaczcie co dzisiaj znalazłam www.niejedno.pl/tormentiolowi-mowimy-nie/

2016-09-17 09:10

Ja uważam tak jak Ewelina. To jest skuteczna maść na duże odparzenia. Jeśli pupcia jest czerwona lepiej zaradzić lagodniejszymi sposobami np zasypka, sudokrem, ale jeśli miejsca są mocno zaognione to dobrze jest zastosować tą maść. Oczywiście nie stosuje się jej na codzień, tylko w wyjątkowych sytuacjach, ale moim zdaniem warto aby maluszek się nie męczył, bo dla dziecka odparzenia są bardzo bolesne.

2016-09-16 23:36

Ja również używałam tej maści z polecenia położnej i uratowala ona pupe mojej córki,ktora była w fatalnym stanie, aż płakałam jak przewijalam córkę tak strasznie to wyglądało. Tormentiol pomógł, wszystkie inne maści i zasypki zawiodły, więc gdyby powtórzyła się u nas ta sama sytuacja z pupa córki bez wahania sięgnęłabym znowu po Tormentiol. Wystarczy 1-2 użycie i po kłopocie. Absolutnie nie uzywa się jej do codziennej pielegnacji, tylko w skrajnych przypadkach raz na jakiś czas.

2016-08-30 11:53

Powiem szczerze że używałam tej maści bo mi poleciła polożna na naprawdę bardzo duże odparzenie, ale pomógł od razu więc w razie potrzeby wrócę do tej maści ale już teraz z dużą rozwagą.

2016-01-04 22:29

Ja nie używałam, ale położna mi go poleciła na wypadek dużych odparzeń.

2015-12-21 18:21

Ja również mówię nie tormentiolowi i aż ciśnienie mi się podnosi jak w szpitalach położne polecają na skórę noworodka.

2015-05-03 21:56

Polecam Wam tormentalum. Ma podobne działanie co tormentiol, ale nie zawiera kwasu borowego:) no i jest bardzo tani, bo kosztuje jakieś 4zlote

2015-05-03 08:58

W szpitalu gdy synek miał strasznie czerwoną pupę po lekach i nic nie działało lekarz przepisał tormentiol. W domu też mam tą maść i ratuje się nią czasem jak już nic innego nie działa albo pupa mocno zaogniona. Niestety moje dzieci mają tak wrażliwą skórę, chwila dłużej z kupką w pieluszce i problem gotowy..

2015-02-02 22:45

Moj synek ok 7mc miał okropna biegunke i czasem tak szybko robil kupku ze nie zauwazylam i pupa szybko zrobila sie czerwona , smarowalam synkowi sudocremem, nivea. emolium i nic az tesciowa pilecila mi termentiol wiec zaczelam czytac w internecie i byly opunie wlasnie zle na temat skladu a tez opinie dobre na dzialanie, ale synek tak plakal jak mu podcieralam pupe czy smarowalam masciami ze tak mi go bylo zal wiec zakupilam ten termentiol i posmarowalam przed spaniem a rano juz nie mial malo co rano znow troszke posmarowalam i pupa zdrowa:-) takze sa plusy:-)