Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

czyszczenie pupy

Data utworzenia : 2013-09-16 12:03 | Ostatni komentarz 2015-02-28 21:56

Marta1984

14563 Odsłony
102 Komentarze

Wiecie ile czasu zajęło mi zastanawianie się nad tytułem tego wątku :) Chodzi mi o wydobycie z Was informacji czego używacie do przecierania pupy dziecka po większej niespodziance :) A może po prostu pod kran i od razu myjecie bieżącą wodą z mydłem? Ja do tej pory czyściłam Matiemu pupę płatkami kosmetycznymi dla niemowląt z mydłem. Kupowałam płatki Gaga z Tesco ale ostatnio towaru zabrakło wiec kupiłam Babydream. Są fatalne. Rozwarstwiają się, drą. Nie mogę ich wyjąć z opakowania. Tu niska cena faktycznie oznaczała niską jakość. Jakie płatki warto kupić?

2013-09-17 09:55

A właśnie, M.Rudnik to jest pytanie :) Nie wiedziałam, że Dada ma też waciki, ostatnio przy braku Gagi nawet dość intensywnie szukałam. Może asortyment biedronek trochę się różni. Pod zlew albo do wanny to owszem praktykowałam ale tylko w przypadku kiedy ktoś mógł mi pomóc. Mateusz tak się wyrywa, że nie sposób i myć i trzymać.

2013-09-16 21:54

mój mały miał z kupkami problemu , nie robił czasami 8 -9 dni a jak zrobil to twarda .. teraz zaczał robic codziennie i normalnie , jak zje coś innego i porzadnie jest to wtedy do wanny nóżki i prysznicem obmywamy , u mnie bardziej to sie sprawdzilo niz zlew ...a waciki tez używamy ale dada - dla mnie bez zastrzeżen :) i chusteczki nawilżane ale Ty pisalas ze mocno nawilżonych uzywac Matiś nie może więc chyba tylko zlew - wanna :) a moze po prostu wstaw do wanny czy brodzika miskę niewielka Matisia do środka i myjemyy , ja tak nad morzem musiałam 4 dni Kacpra kapac a teraz pytanie co z taka niespodzianka gdy w pobliżu nie ma wanny ? :D

2013-09-16 21:52

A my najczęściej używamy chusteczek pamięta tych zielonych ładnie pachną no chyba ze jest katastrofa wtedy pod kran :)

2013-09-16 21:45

moja też wiercipięta, ale wsadzam nogi do zlewu i niech tam sobie w nim macha, a dupkę i tak myję :D dziś, np. dwa razy, bo po jagodach miałam armagedon :P

2013-09-16 15:49

Pod kran jest najszybciej tylko, że nasza pupa się strasznie wierci i dlatego ta opcja jest najtrudniejsza do realizacji :)

2013-09-16 13:39

My tylko na początku kupowaliśmy te duże płatki, później już tylko płatki kosmetyczne z biedronki, choć te się nie sprawdzają przy duużej kupie. Teraz jest prościej, bo coraz więcej kup mamy do nocnika lub bezpośrednio do sedesu, więc nie ma dużo wycierania. A przy awariach pieluchowych, to pod kran :)