Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1477 Wątki)

kosmetyki

Data utworzenia : 2017-10-14 10:36 | Ostatni komentarz 2023-12-07 12:58

Agata-04

3433 Odsłony
85 Komentarze

Hej! Jakie kosmetyki do makijażu najbardziej lubicie? Mi się trochę cera popsuła i chcę zmienić kosmetyki. Ostatnio czytałam o tej pomadce - http://www.maybelline.pl/produkty-do-makijazu/usta.aspx i wiele dziewczyn chwali. Zastanawiam sie jeszcze nad podkładem. Jakie stosujecie?

2022-03-09 08:54

MamaAleksandra to ja szybciej poszłam pierwszy raz na paznokcie po porodzie;p no jest to jednak odskocznia od rzeczywistości, 

Starmilka ja ostatnio używałam do demakijaży płynu od lift4skin i jestem miło zaskoczona, do tego kosmetyki od MIYA i jest super, dawno nie miałam tak dobrej kondycji skóry...

Konto usunięte

2022-03-08 23:16

A ja z kolei, zdesperowana.. umówiłam się po roku na paznokcie :) i jakoś mi z tym miło :)

2022-03-08 12:17

Ja nie mam czasu iść do kosmetyczki :D wolę sobie wieczorem po pracy usiąść i pomalować na szybko jakimś kolorkiem. Jak nie mam czasu to chociaż baza maluje żeby były utwardzone 

Konto usunięte

2022-03-08 11:58

Jeśli uważasz, ze twarz popsuła Ci się przez kosmetyki do makijażu, to pewnie problem nie jest w nich ale w nieodpowiedniej pielęgnacji. Sama od czasu od kiedy zwracam uwagą na to co nakładam na twarz oraz na to w jaki sposób nakładam, zauważyłam, ze moja skóra jest o wiele łądniejsza. Jak również makijaż wyglada lepiej ( nie mam na przykład suchych skórek a podkład jest bardziej długotrwały). Podstawą na pewno będzie dwuetapowy demakijaż. Na początku dobrze jest zmyć makijaż olejkiem, potem użyć kosmetyku na bazie wody, który usunie wszystkie pozostałości oleju z twarzy.  Zerknij sobie na kosmetyki naturalne do twarzy - dostaniesz tam świetny olejek.  Na noc polecam serum z witaminą C (ja obecnie używam revox czysta witamina C) Plus dodatkowo jakiś dobry nawilżający krem, u mnie sprawdza się sylveco z betuliną.

Na dzień natomiast nakładam lekki nawilżający krem od Resibo. Kiedy wiem, ze będzie słońce stosuję również filtr. 

Moja skóra dawno już nie wygladała tak dobrze. 

2022-01-20 16:09

Polecam mineralne od Pixie Cosmetics.

2022-01-19 12:36

Tak te same tylko np używałam na rozstępy używałam specjalnych olejków 

2021-12-31 19:53

Ja to samo ma z paznokciami. Mam cały zestaw ale wolę iść do kosmetyczki :D

2021-12-30 10:58

Monia mam to urządzenie, ale ja nie jestem systematyczna i mi się po prostu nie chce;/ a jak pójdę, do kosmetyczki to zrobią to raz dwa i ja się wyrwę:D