Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Tabletki i kremy na powiekszanie piersi

Data utworzenia : 2019-01-10 08:07 | Ostatni komentarz 2024-04-04 08:51

Jagnako

1888 Odsłony
87 Komentarze

Dziewczyny czy są jakieś tabletki i kremy, które dzialają na powiekszanie piersi albo chociaz na ich ujędrnienie? Przymierzam się do kupienia sobie jakiegoś kremu.... Po karmieniu biust nie wygląda niestety ładnie i chciałabym to odwrócić.

Konto usunięte

2022-05-16 09:40

Nie sądzę, ze kosmetyki okażą się tutaj rzeczywiśćie skuteczne. Nie mają takiego dobrego działania jesli chodzi o podniesienie piersi, poza tym moga co najwyżej dac lepsze nawilżenie skóry.

Jest wiele zabiegów na piersi, nie tylko powiększenie implantami. Polecam po prostu zorientować się w odpowiedniej klinice.

https://www.raczkowska.pl/

 

Duże doświadczenie ma ta klinika. 

2019-01-26 13:09

Systematyczność jest bardzo ważna, wiadomo. Ja na wapteka.pl zamawiam sobie serum ujędrniające Elancyl i mogę stwierdzić, że jest poprawa. Biust jest bardziej jędrny, to serum działa wzmacniająco i modelująco. Zawsze wieczorem stosuję też taki naprzemienny prysznic, ciepły-zimny i ważne żeby kończyć zimnym.

2019-01-21 09:16

Tak o tym, ale dla pewnosci jeszcze porównaj sobie w innych sklepach. No i nie nastawiaj się że zadziała po kilku użyciach, tylko trzeba je stosować przez minimum te 2-3 miesiace aby zobaczyc efekty działania.

2019-01-14 23:31

Wiem, wiem, ogólnie to mam dość spory biust ale jest obwisły. I o ile w staniku wygląda fajnie to bez stanika już gorzej. Jakby takie dwa puste woreczki :p Piszesz konkretnie o tym serum? https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie-piersi/768-perfect-bust-gel-150ml-powieksza-ujedrnia-i-unosi-piersi.html Na razie zastanowię się nad zamówieniem tego specyfiku i jak podziała to kupię tabletki :)

2019-01-11 13:22

Perfect bust, z tej samej serii co krem. I tak, brałam bo uznałam, ze skoro krem tak dobrze sobie radzi z ujędrnieniem to może warto będzie wypróbować właśnie działania tabletek. I się nie zawiodłam. Biuścik jeszcze ładniej się ogólnie podniósł i poprawił swój wygląd. Nie oczekuj tutaj jednak spektakularnych efektów jak w przypadku powiekszania operacyjnego.To tak nie działa Jeden rozmiar da się powiększyć ale na więcej rozmiarów trzeba iść pod nóż.Mi jednak wystarczył ten jeden rozmiar i to, że piersi ładnie się podniosły. A i odpowiednio dobrany stanik również działa cuda.

2019-01-11 08:05

A jakie? I czy brałaś?

2019-01-10 14:28

Z kremów polecam krem perfect bust. Jest trochę trudniej dostępny bo trzeba zamawiać przez internet ale jeśli chodzi o działanie to jest nieporównywalnie lepsze od innych podobnych kosmetyków. Serum jest genialne! Do tej pory wydawało mi się, że wszystkie tego typu produkty nie działają i nie mają prawa działać. Tutaj zaskoczenie! super konsystencja, produkt pozostawia delikatną poświatę a przede wszystkim naprawdę działa i ujędrnia biust! Ale jeśli chodzi o powiększenie to i tak polecam tabletki.