Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Tabletki i kremy na powiekszanie piersi

Data utworzenia : 2019-01-10 08:07 | Ostatni komentarz 2024-04-04 08:51

Jagnako

1887 Odsłony
87 Komentarze

Dziewczyny czy są jakieś tabletki i kremy, które dzialają na powiekszanie piersi albo chociaz na ich ujędrnienie? Przymierzam się do kupienia sobie jakiegoś kremu.... Po karmieniu biust nie wygląda niestety ładnie i chciałabym to odwrócić.

2024-04-04 08:51

w tych tabsach musi być coś pewnie hormonalnego , a to już ingerencja w naszą fizjologię . Mnie to nie przekonuje jednak 

2024-04-02 12:10

Też myślę, że lepiej wybrać zdrowsze alternatywy. Ćwiczenia, masaże.

2024-03-26 12:21

Tez bym chyba się nie zdecydowala

2024-03-26 11:27

Coś tam może i dają te tabletki jeżeli są w nich hormony. Przy zmianie płci też się łyka tabletki ale czy warto psuć sobie choćby żołądek? 

2024-03-25 18:15

Nie ma tabletek na powiększenie czy ujedrnienie biustu... Ewentualnie można kremami poprawić ich jędrność.. ale piersi to głównie tkanka tłuszczowa.. można trochę poprawić ich wygląd, ale nie zawsze one wrócą do stanu pierwotnego. 

2024-03-22 11:00

W działanie tabletek nie wierzę, nie przekonuje mnie skład ani mechanizm ich działania. 

Jeśli chodzi o kremy to efekt ujędrnienia może optycznie powodować efekt powiększenia. Ale to pewnie tak jak z balsamami na cellulit czy ogólnie na ujędrnienie, póki stosujesz jest ok, a jak przestaniesz to efekt znika lub znacznie się zmniejsza..

2024-03-21 18:34

A po odstawieniu biust wrócił do poprzedniego rozmiaru czy piersi zostały większe? Hormony rzeczywiście mają wpływ na wielkość biustu. Biorąc antykoncepcję hormonalną też może dojść do powiększenia biustu.

2024-03-20 14:28

Są takie ciekawe tabletki z ziołami z Amazonii które powiekszają troche i ujędrniaja biust. Nazywaja się Breastfem. Mało reklamowane w Polsce ale jak sie pokopie to sie znajdzie. Brałam je 2 miesiące i rzeczywiście dały pozytywny efekt. Z tego co wyczytałam to one wpływają na estrogeny. Kobiety w Ameryce Południowej używają tych ziół w tym celu od wieków więc nie mają żadnych ubocznych jak hormonalne. Polecam spróbować tej metody.