Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Odzywka do wlosow

Data utworzenia : 2018-07-27 14:28 | Ostatni komentarz 2018-10-16 19:43

olka00

917 Odsłony
10 Komentarze

Witam Nie znalazlam takiego tematu wiec pytam:) moja juz prawie 2latka ,mala blondyneczka ma tak cieniutkie wloski ze z tylu zrobilo sie straszne sianko, nie moge wcale go rozczesac juz raz obcielam jei wlosy maszynka jak byla mniejsza myslalam ze urosna nowe ladniejsze ale to nic nie dalo nie moge jej rozczesac a podczas czesania wyrywam jej wloski , a wloski trzeba czesac stad pytam czy znacie jakies odzywki dla tak malych dzieci bo jak szukam po internecie to nic konretnego nie moge znalezc. Pozdrawiam

2018-08-02 19:36

Polecam olejowanie włosów ;)) mi bardzo pomagało kiedyś jak schodziłam z koloru. Mialam bardzo poplatane wlosy.Wybierz jakiś olej np kokosowy , ze słodkich migdałów lub z pestek winogron i nakładaj jak odżywkę na początku kompieli potem spłucz dokładnie ;)) jak się da to córeczka mogłaby dłużej pochodzić z olejem na włosach byłby lepszy efekt ;)

2018-07-28 10:35

Patrzyłam na srokao i chyba to jest okej "Isana Kids, Spray Ułatwiający Rozczesywanie Włosów" albo "Lilliputz, szampon dla dzieci Szampon ułatwiający rozczesywanie włosów. "