Dieta (514 Wątki)

Wysypka

Data utworzenia : 2020-04-01 17:57 | Ostatni komentarz 2020-04-30 06:22

malgonia3

711 Odsłony
47 Komentarze

Przy rozszerzaniu diety, przy podejrzeniu alergii gotować samej czy podawać jedzonko ze  słoiczków. Jeżeli bym gotowała to tylko warzywa ze  sklepów, bo do wiejskich od rolników nie mam dostępu. 

Pierwsza próba zakończona gdzieniegdzie placuszkami z kaszką. 

Dodam że synek od 5.tyg ma taki placuszek wysyłkowa na policzku. Teraz ma 5 miesięcy i nie znika. Po nutramigenie plamka zniknęła ale nasilił się refluks po nim. 

Pediatra powiedziała przed epidemia, że do alergologa nie ma sensu iść bo synek jest za mały i że i tak alergologa w niczym nie pomoże. Więc nadal pije mleko bebilon i bierze syrop na refluks.

2020-04-30 06:22

Są dzieci spokojne, które grzecznie się bawią i są takie które nie usuedzą na miejscu, psocą, skaczą i nigdy nie są zmęczone. Mam takiego właśnie sąsiada który wszystko robi w biegu i nigdy nie jest zmęczony.

2020-04-29 08:30

Milena- tak przez internet nic więcej nie powiem. Trzeba by było iść do fizjoterapeuty lub psychologa, by ocenić czy to jest ok

2020-04-28 16:10

Tak ale ciągle mam w głowie że może coś z nim nie tak. Teraz ciągle się słyszy o tych zaburzeniach i innych. A starszy syn taki nie był. Może ja tez przez te hormony w ciąży bardziej się się denerwuje i wyolbrzymiam. Ale nawet jak wcześniej zostawiłam go u mamy to szalał i ona nie mogła się doczekać kiedy go zabiorę. 

2020-04-28 15:56

Milena - to standardowy kamień milowy w jego rozwoju. Dzieci w tym wieku uwielbiają się dużo ruszać i to jest norma. Nie należy im tego ograniczać bo będą się źle rozwijały intelektualnie i fizycznie

2020-04-28 13:44

Patrycja pocieszylas mnie. Bo dzieci moich koleżanek to raczej takich psot nie robią i myślałam że tylko mój taki. Każdy mówi że wyrośnie z tego jeszcze mały 21 msc. 

2020-04-27 22:06

21msc też ruchliwy bardzo ja myje mu 1 rękę a też 15 razy potrafi zakręcić i odrecic wodę w między czasie jedna ręką się tak zmoczyć że jest cały do przebrania, wiele rzeczy g robię migiem byle by nie zdarzył narozrabiać. Np dziś chwila nie uwagi odkręcił baniak z wodą i wylał pół baniaka.. Na słowo nie, nie wolno reaguje histeria, płaczem piskiem nerwami ale to chyba oznacza że słowo rozumie. Nie ma aż tak źle, bo jak mówię nie i jemu histeria przejdzie to już tego nie powtórzy chyba że się zapomni wtedy pokazuje paluszkiem że nie wolno ale oczy do okola głowy. Ostatnio wziął kamienia i porysował auto, tata trochę popłakał bo dopiero co od lakiernika wyszło no ale cóż to tylko dziecko i nasza chwila nie uwagi, to trochę tak jakby chciał napisać na aucie tato kocham Cie �

2020-04-27 17:32

Powiedzcie mi jak zachowują się wasze ok20-24 msc dzieci. Bo ja czasami się zastanawiam czy z moim jest wszystko ok. Nie jest nerwusem ani agresywny ale ciągle w ruchu. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, jak ogląda bajkę to musi coś robić, trzymać w ręku i długo też się nie zaciekawi. Nie interesuje się zbytnio zabawkami kupuje nowe adekwatne do wieku ale on je wysypuje i tyle. Słowo "nie" Nie istnieje dla niego ile by mu nie mówić i tłumaczyć robi to samo ciągle wchodzi na stół, marze ściany, ciągle coś wrzuca do WC, psuje. Jak gdzieś pójdziemy to jak nakręcony zagląda do szafek, wyjmuje, włącza, zdejmuje, wylewa. Dużo by mówić. Np. Wyjął nóż z szuflady i porysowal lodówkę. Jak go zapytam czy będzie tak robić to kiwa głową że tak. Wszystko rozumie co się do niego mówi a cieszą go takie niegrzeczne zachowania. Nawet zjeść Nie może bo już ucieka. Nie bije nas, jest wesoły, dzieli się. Załapuje odpieluchiwanie, odstawił is my smoka bez większych problemów. Ale nic a, nic nie słucha.Od urodzenia był ruchliwy, kolki, mało spał, wózka nie lubił. Teraz już dobrze śpi, na spacer też wyjdziemy. Starszy syn taki nie był. Mam nadzieję że z tego wyrośnie, że to nie będzie ADHD, Asperger czy inne zaburzenia. 

2020-04-27 16:05

Mój syn uwielbial budować i psuc na zmianę wierzę