Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

ile jedzą wasze maluchy

Data utworzenia : 2017-10-30 08:03 | Ostatni komentarz 2019-11-29 23:01

paulina.leszczynska

2159 Odsłony
48 Komentarze

Szukałam podobny wątek był ale nic nie znalazłam co mnie interesuje. Ciekawi mnie ile jedzą wasze 6-8 mc maluchy . co ile godzin i co dokładnie ? i jak wstają w nocy? Julek skończył 7 mc a w nocy budzi się 3 razy , ogólnie mleka w ciągu całego dnia je 5 razy zdarza sie 6 . i to nie pije w dużych ilościach tylko 90 czasem 150

2019-11-07 22:56

No apetyt to ma moja córeczka. Ale mimo tego apetytu nie tyje dużo. Bo w ciągu 1.5 miesiąca 260g

2019-11-07 13:59

pati, u nas też ma takie dni, że nic nie chce jeść i też właśnie mi się wydaje, że to przez zęby. Ma 13 miesięcy, a np. w niedzielę nie zjadł w ogóle obiadu, mleka mało co, owoców też nie chciał, choć uwielbia.

 

aneczkaa, jestem w szoku, jak patrzę na porcje, które zjada Twoja córka. U nas Syn najpierw pije mleko (w nocy albo około 5 rano, zależy jak jest głodny), potem zjada kaszkę z owocem (na wodzie), potem obiad, ale w ogóle w nieporównywalnych ilościach do tego co zjada Twoja córka.. Popołudniu czasem 120 ml mleka, owoc i wieczorem znowu kaszka na gęsto, tym razem na mleku. Uwielbia kaszki, owoce, makarony, czasem w ramach przegryzki zje kanapkę, ale z obiadami bywa baaaardzo różnie. Zwykle trzeba się strasznie nagłowić, żeby go czymś zająć przy obiedzie, bo inaczej w ogóle nie jest zainteresowany, choć pomiędzy kaszką a obiadem nie daję mu żadnych przekąsek. I też nie daję jakoś na godziny posiłków, naturalnie  samo się ustawiło, wiem jak reaguje, gdy jest głodny i wtedy karmię. Ale nie ukrywam, że te obiady nawet mimo głodu czasem wchodzą z dużym trudem. 

2019-11-07 13:58

Aneczka tylko pozazdrościć apetytu twojej córeczki 

2019-11-07 10:07

Moja się przyzwyczaiła że ma ustalone w miarę godziny jedzenia. Najpierw melkk potem kaszka z owocami albo jogurt z płatkami coś takiego. Potem znów mleko. Potem obiadek. Następnie mleko i spać :) 

Ostatni zjadła makaron z warzywami lekko zageszczony kaszka manna ale pol porcji tego co na zdjęciu ;) 

2019-11-06 14:46

Aneczka bardzo ładnie zjadą twoja córeczka. 

Mój synek ci chwilę coś je ale w małych porcjach

2019-11-06 12:49

Ja synkowi butli nie podaje. 

2019-11-06 09:13

Moja je co daje i właśnie w takich większych porcjach plus pije jeszcze 3 butle mleka. Ostatnio zjadła taka porcje 

2019-11-05 17:40

Aneczka sporo zjada . U nas to różnie czasem ma taki apetyt że co chwilę by coś jadł , albo mój chodzi i mówi że pewnie jest głodny . A czasem takie dni że nic nie chce jeść zwłaszcza jak idą zęby . Mleka już w ogóle nie pije . W kaszkach nie chciał jeść ostatnio ponowilam próbę i jadł i teraz znowu nie chce :/