Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

5 sposobów na ziemniaki dla niemowlaka

Data utworzenia : 2017-08-08 12:51 | Ostatni komentarz 2017-09-08 11:14

Redakcja LOVI

1862 Odsłony
15 Komentarze

Ziemniak to bardzo popularne a jednocześnie niedoceniane warzywo w naszej kuchni. Poznaj zalety ziemniaków i garść prostych przepisów dla niemowlaków z ziemniakami w roli głównej.

2017-08-24 23:52

Ja zupę krem ziemniaczany robię bardzo często - mówię na nią ziemniaczana i gotuję dla całej rodziny . z tym że ja gotuje normalny rosołek potem jak mięso już miękkawe to dodaję ziemniaki w kostkę i gotuje do miękkości. mięso wyciągam, pozostałość blenduje (miksuję na mus) . doprawiam solą i pieprzem. jeśli wzięlo się za mało ziemniaków i zupka jest wodnita to można zrobić zasmażkę. dla lepszego smaku można przesmażyć w kosteczkę kiełbasę i dodac do zupy, dla jeszcze lepszeg smaku warto do mięsa dodac kość wędzoną lub kawałeczek szynki wędzonej przesmażonej w kostkę.... ale to już taka wersja dla starszych dzieci ;)) my uwielbiamy tą zupę. zawsze robię ją i do niej placki ziemniaczane - obiad jak się patrzy ;))))a córka je ja z pokruszonym chlebkiem ;)) zajada się nią ino tak.. Ostatnio przy miksowaniu dodałam sporo natki pietruszki i wyszła taka zielonkawa trochę a córka do mnie- i ja mam jeść taka zieloną zupę?? ;))) mądrala mała, nic przemycić się nie da ;)

2017-08-24 22:10

Super artykuł, cieszę się, że na niego trafiłam. Moja 9-cio miesięczna córcia je niewiele, tylko pierś, trochę kaszek, chrupki, skórka chleba, gruszka, jabłko. Naj chętniej żyła by na samej piersi :( Jutro spróbuję ziemniaczka. :)

2017-08-24 21:32

Moja córka uwielbia ziemniaki, najlepiej puree, gotowane z masełkiem lub zupkę krem. Ja sama też zresztą ubóstwiam ziemniaka :)

Konto usunięte

2017-08-18 20:04

Rewelacyjny artykuł na pewno coś spróbujemy

2017-08-18 11:46

Zupka zrobiona, córa pojedzona ;)

2017-08-17 15:00

Super, na pewno zrobię zupkę krem :)

2017-08-08 12:52

Dziekuje :) przyda sie