Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

Kaszki na dobranoc.

Data utworzenia : 2013-05-05 09:36 | Ostatni komentarz 2014-01-23 16:05

Angel1090

8051 Odsłony
21 Komentarze

Są na rynku produkty, które mają zapewnić dziecku spokojny sen i syty brzuszek. Są to kaszki na dobranoc z pełnym ziarnem. Używałyście ich? Macie jakieś doświadczenia? Rzeczywiście jest różnica między nimi, a standardowymi? Podzielmy się opinią na ich temat.

2013-05-06 12:10

My używaliśmy zwykłych kaszek, to znaczy błyskawiczna bo łatwa w użyciu ale o smaku naturalnym bez dodatków. Dosypywaliśmy po kilka łyżeczek do mleka na noc.

2013-05-06 00:46

Ja kupiłam małej teraz kaszkę o smaku bananowym i mówiąc szczerze szkoda pieniędzy, fajny, łatwy i dobry przepis dostałam od mojej babci dla dzieci od 6msc ( ja już w 5 go robiłam ) : 1/2 litra wrzącej wody 1 łyżka kaszki jaglanej 2 łyżeczki płatków owsianych kilka kropli soku z cytryny 1 łyżeczka miodu 1/2 łyżeczki masła Do wrzątku wsypuję się kaszę jaglaną i płatki owsiane, można doprawić kurkumą i szczyptą imbiru. Gotuję to około 15-20min. Miksuje i wlewam parę kropli soku z cytryny oraz łyżeczkę miodu i pół łyżeczki masła. Mała zadowolona, a brzuszek pełny :) Zawsze jest to coś innego niż zwykła kaszka :)

2013-05-05 20:23

Kiedyś pani dr. powiedziała ze lepsze są naturalne kaszki, mała na noc dostaje kasze manna, w dzień czasami z jogurtem lub robioną owocową z owocami sezonowymi bardzo lubi zresztą,

2013-05-05 18:13

Jedyna różnica jaką ja widzę to to, że są smaczniejsze. Moim zdaniem to tylko chwyt marketingowy- łapanie mam, które pragną snu. Kaszki wielozbożowe lub z pełnym ziarnem można kupić też "zwykłe" a często te kaszki "nocne" są droższe...

2013-05-05 12:38

Ja różnicę widzę ale tylko w smaku.Ale w efekcie że ma niby sprawić żeby dziecko dłużej czuło się syte a w rezultacie lepiej i dłużej spało to z tym się nie zgodzę.Chyba że moja córcia jest taka odmienna:)