Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

Kaszki na dobranoc.

Data utworzenia : 2013-05-05 09:36 | Ostatni komentarz 2014-01-23 16:05

Angel1090

8052 Odsłony
21 Komentarze

Są na rynku produkty, które mają zapewnić dziecku spokojny sen i syty brzuszek. Są to kaszki na dobranoc z pełnym ziarnem. Używałyście ich? Macie jakieś doświadczenia? Rzeczywiście jest różnica między nimi, a standardowymi? Podzielmy się opinią na ich temat.

2014-01-23 16:05

niestety jeden wielki zart ...cukier , cukier i jeszcze raz cukier . A tak poza tym kaszka na dobranoc niczym sie nie rozni od kaszki zwyklej , chodzi o to aby kupi 2 za jednym razem a nie 1 ;)

2013-07-18 09:33

Dlatego ja stosuje kaszki bezcukrowe Holle, są dużo droższe, ale nie mają cukru. Mój synek najbardziej lubi z bananem właśnie na noc. Są też orkiszowe, jęczmienne. Bez cukru są jeszcze Hipp Bio na dobranoc.

2013-07-16 22:09

Chciałabym ostrzec wszystkie mamy przed gotowymi kaszkami, które są dostępne na naszym rynku. Niestety w swoim składzie zawierają aż do 50% cukru! Przed kupieniem polecam dokładne przestudiowanie składu. Jeżeli dziecko zasmakuje w takich "ulepkach" trudno będzie przekonać je do czegokolwiek innego.

2013-07-09 16:43

No właśnie tak czytam ale przecież zbożowe, czyli glutenowe to chyba dopiero trochę później można. Jasię zgadzam z opinią, że to nie istotne czy kaszka, czy cycuś. To nie ma znaczenia, jak maluszek ma spać to będzie spał i nie potrzeba mu dawać dodatkowo przetwarzanych kaszek.

2013-07-07 13:33

Polecam te zbożowe są delikatniejsze dla młodego brzuszku. I to nie tylko chwyt marketingowy ;)

2013-07-03 22:48

Kaszki na dobranoc zawierają gluten a ryżowe nie.Kaszka na dobranoc to po prostu kaszka manna z dodatkami.

2013-06-12 17:42

Chwyt marketingowy! Myślę, że kaszka na śniadanko i kaszka na dobranoc to haczyk na nadgorliwe Mamy. W efekcie kupują dwie naraz zamiast jednej. Ja osobiście kupuję na zmianę kilka kaszek, które Malutek najbardziej lubi i które dostaje na kolację. Na śniadanko zawsze jest owocowy deserek. Jeśli deserek jest luźny to dodaję czasem troszkę kaszki. Wydaje mi się, że kaszka dwa razy dziennie to za dużo.

2013-05-13 08:47

Mojemu 4 miesięcznemu dziecku kupiłam kaszkę Nestle jabłkową na dobranoc . Ale nie stosuję się do tego , że jest ona na kolację . w dzień podałam mu około 60ml kaszki i się najadł a jest takim ogromnym łakomczuszkiem , że potrafi zjeść 250 ml mleczka :) . W smaku jest delikatna i dobra. Dla nas w sam raz.