Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

Przejadanie

Data utworzenia : 2016-03-09 16:43 | Ostatni komentarz 2016-03-29 11:17

Karolina.K

3035 Odsłony
34 Komentarze

Zazwyczaj mamy mają duży problem z tym czy ich dziecko się najada. A jak to jest w drugą stronę? Czy dziecko się nie przejada? Czy dawać jeść tyle ile chce? Moja córka, która od miesiąca nie przybiera na wadze je naprawdę dużo. Czasami aż się zastanawiam czy nie za dużo. 8 miesięczne dziecko je 300 ml jarzyn z mięsem. To jest pełna miska tych jarzyn. Porcja którą dorosły człowiek się naje. Gdy chce jej dać mniej to jest histeria. ..

2016-03-09 18:04

Aga ja jej daje tyle ile ona chce. Nie wiem tylko czy jej mały brzuszek to ogarnia. Po takiej ilości jedzenia jest bardzo wydęty... Ponoć w pierwszym roku życia dziecko ma być tylko na piersi a jedzenie ma być dodatkiem a nie zastępować posiłku. U nas się to nie sprawdza...

2016-03-09 16:59

Karolina ja bym dała tyle ile chce jeśli nie ulewa/wymiotuje po jedzeniu to znaczy że tyle potrzebuje tym bardziej że córka nie przybiera za dużo. Moja córka też je za dwóch bo rano potrafi wsunąć całą bułkę lu dwie kromeczki chleba foremkowego z serkiem i szyneczką i zdarza się że jest o tym głodna, je tyle od momentu jak ma roczek.