Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Kolacja 7 miesięcznego dziecka ?

Data utworzenia : 2015-11-02 20:13 | Ostatni komentarz 2015-11-18 21:30

a.wasilewska

4345 Odsłony
24 Komentarze

witam wszystkie mamusie , chciała bym się dowiedzieć co dajecie swoim maluchom na kolacje .. tym które nie chcę pić mleka. moja mała córa nie chce pić mleka z butelki - jak do tej pory piła z piersi lecz pokarm zanika , ( butelke toleruje pije z niej inne rzeczy ) kaszki z butelki nie pije je tylko łyżeczką i tylko z dodatkiem owoców bo inaczej nie lubi . stąd moje pytanie .. co moje jej dać na kolacje ? czy jest może mama z podobnym problemem ?

2015-11-03 16:33

Dzieki dziewczyny musze popatrzec co i jak

2015-11-03 15:24

Ja wczoraj zamówiłam kaszki Holle w bdsklep.pl a moja koleżanka bierze je z mlekolandia.pl. Praktycznie jak wpiszesz w wyszukiwarkę to wyświetli Ci się dużo sklepów internetowych, mających w ofercie kaszki tego producenta.

2015-11-03 15:17

Hmm jajecznica na parze jest super na kolacje. Jaglanka z owocami :) Lenka ja kaszki Holle widuję tylko w sklepie ze zdrową żywnością lub w internecie :)

2015-11-03 09:47

Kochane gdzie kupujecie te kaszki holle bo o nich jeszcze nie słyszałam.

2015-11-03 09:02

ja planuje na kolacje dawac swojej corce kaszki mam zakupione bez cukru ekologiczne holle i zobacze czy jej posmakuja ale tak jak dziewczyny lyzeczka zamierzam dawac nie z butelki

2015-11-03 08:37

ja staram się na kolację starszego synka dawać coś delikatnego, zeby go nie bolał żołądek. Tak jak chodzi spać ok 21 to ok 18-19 daje mu kolację, przeważnie jakąs kanapkę albo kaszkę, czasami jeszcze ok 20 zażyczy sobie bakusia wiec mu go daje. jeszcze mu robię kakako, ale też nie codziennie. Jeśli chodzi o dziecko 7 msce to dawałam przede wszystki kaszkę albo jakiś deserek, ale raczej kaszkę :-)

2015-11-03 01:01

Nie wiem czy to moje odczucie ale powyższy wpis wydaje się jakby wyrwany z kontekstu :-). A. Wasilewska ja dawałam (i nadal daję) swojej córce jak była w wieku Twego dziecka głównie kaszkę, czy to mleczną czy zbożową, czasami z dodatkiem owoców do smaku, podawaną oczywiście łyżeczką. A dać możesz w zasadzie wszystko jak chcesz stosować się do metody BLW :-). Tu masz o tym artykuł http://lovi.pl/pl/dieta/554/1 I tu np. jest jeszcze wątek o dziecku 6,5 miesięcznym i o tym co mu dac do jedzenia http://lovi.pl/pl/forum/4/5171/1 Nie martw się, kaszka na kolację to nie koniec świata :-)))

2015-11-02 21:03

hej powinno się unikać pica gazowanego bo dzieci maj straszne kolki po nich , to same styczne cukry i konserwanty !!! ja wo gole nie słodzę pica , pije soki domowej roboty z woda mineralna nie gazowana , albo z woda czysta przegotowana . polecam jeść dużo mięsa np pieczonego w piekarniku albo gotowanego na parze i w rosole np udko , ja osobiście piekę np pierś z kurczak w rękawie doprawiona ziłami prowansalskimi , dobra tez jest ryba zrobiona w foli aluminiowej świeża np pstrąg do tego ziemniaki pokrojone tak jak na frytki w ziołach . ryba w ziołach i cytrynowym pieprzu . polecam mniam !!!!!!!! smacznego