Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Dziecko nie chce kaszek, kleików, mleka...

Data utworzenia : 2015-10-29 18:10 | Ostatni komentarz 2015-10-30 22:15

goldi

1379 Odsłony
4 Komentarze

Mam ogromny problem z 7 miesięcznym synkiem. Przez 5,5 mies karmiłam go wyłącznie piersią, później zaczęłam wprowadzać warzywa i owoce i jadł wszystko chętnie. Kiedy chciałam odstawić go od piersi i wprowadzić mm zaczęły się problemy. Już sam zapach dział na niego odstraszająco (próbowałam różnych firm) niestety z kaszkami i kleikami jest podobny problem. Nawet smakowe kaszki wypluwa... Nie wiem już co zrobić . Przecież nie mogę na śniadanie i kolację dawać mu tego sameg co na śniadanie... Co mogę dziecku zrobić innego do jedzenia? Ma ktoś pomysł? i jak go przekonać do mm, chciałabym już przestać karmić bo mam problemy ze zdrowiem. Bardzo proszę o jakiekolwiek propozycje.

2015-10-30 22:15

nestle chyba mam albo bobovita ... sama nie wiem. Ryżową i kukurydziana (nie smakową bo tam jest cukier) i na soczkach babafrutu tak jak na mleku robię :) Wcina chętnie. Ale nie daje codziennie - są takie po 6 miesiacu jogurty dla dzieci i je też podaje na dobranoc, albo specjalne haszki na biszkoptach z HIPP tez na dobry sen :)

2015-10-30 09:18

Próbował i tatuś karmić i babcia i ciocia. Zasnął głodny i zmęczony płaczem i wyrywaniem się:( Parówek, kanapek, omletów nie podam jeszcze 7 miesięcznemu dziecku... Nienormatywna a jak robisz te kaszki? Używasz z jakiejś konkretnej firmy?

2015-10-29 21:05

ja daje kaszki i kleiki robione na sokach :) kto powiedział, że muszą być na mleku? Sa naprawdę spoko - sama próbowałam :)

2015-10-29 20:00

Moje dziecko tylko miesiąc jadło kaszki , kleiku itd. Ale jej się odwidzialo. Zaczęła jeść jogurty , na śniadanie jadła parówki , jajka, kanapki , omleta na kolację podobnie. Pytałam się lekarki co z tym zrobić, powiedziała mi że jak dziecko nie chce to jej nie dawać. Mleko modyfikowane zaakceptowała gdy mocno ograniczylam pierś. Co dziennie karmiła raz mniej piersią i tak zaczęła jeść tylko w nocy pierś a w dzień mm. Dużo pomogła butelka z LOVI , bo w innej piła wodę Ale mleka nie chciała. Może spróbuj żeby mleko modyfikowane podał Twój partner lub ktoś inny bo dziecko czuję zapach mleka matki i wtedy nie chce jeść innego.