Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

wędlina

Data utworzenia : 2015-10-06 21:42 | Ostatni komentarz 2015-12-21 20:01

Kasia

1959 Odsłony
16 Komentarze

jaką wędlinkę podajecie swoim maluchom? moja córka ma 11 mcy. nie chce jeść wędliny przeze mnie pieczonej ale smakuje jej sklepowa szyneczka ale boje się jej taką podawać bo wiadmomo że takie sklepowe mają dużo chemii. macie jakieś sprawdzone marki wędlin które można podac maluszkowi?

2015-12-21 20:01

Marta0284, tymi dobrymi parówkami mój syn też wzgardza. Kiedyś teść się bawił, i zrobił sam coś al'a parówkową, Niestety tego synek nie chciał jeść. My robimy sami wędliny, mięso też od znanych ludzi bierzemy. I co jakiś czas wędzimy: my, szwagier i teściowie. Więc sporo wtedy mięsa jest robionego. I zarówno szyneczki, baleron, boczki czy schab jak i kiełbasy typu sucha/żywiecka. I z tego wszystkiego to synek najbardziej lubi te kiełbasy - one są dobrze doprawione.

2015-12-20 18:30

Aż muszę wyprobować dla mojego synka :)

2015-12-20 12:01

Mój też uwielbia :) dzis na śniadanie zjadł 3-szok ! i to jest dziecko które nie lubi mięsa :)

2015-12-19 21:29

Kabanos z biedronki też córka lubi , w sumie ostatnio to by tylko kabanosa jadła. Gdy ją swędzą dziąsła to świetnie sama sobie nim masuje , a ponadto zimne przynosi ulgę.

2015-12-19 19:09

Marta w Lidlu Piratki mają dobry skład :) Ja jeszcze podaję swojemu kabanosy z Biedronki one są firmy Konspol :) są pyszne a skład to : mięso z kurczaka (135g mięsa użyto do przygotowania 100g produktu), sól, przyprawy, osłonka barania ,zero konserwantów :) kupuję je za dyszkę ale zje jednego dziennie to nie odczuwam aż tak a są na prawde dobre na ciepło i na zimno,choć młody zdecydowanie woli na zimno :)

2015-12-19 14:16

Ja podaję pieczonego kurczaka czy indyka. Córka czasem skubnie mi kabanosa drobiowego. Ciężko znaleźć parówki z dobrym składem. Jak raz mi się udało to córka nimi pogardziła.

2015-10-26 10:51

Od 9 miesiąca dziecko je parówki piratki lub bobaski. Teściowa pracuje na stosuj z wędlina więc zawsze mam wybrane dobre wędliny. Córka na początku wolała drobiowe wędliny potem jadła szynkę . Boczek i kiełbasę kupuję od zaprzyjaźnionego masaza który mieszka na wsi i ma świnie chowane na ziemniakach.

2015-10-24 16:35

W lidlu mają parówki piratki, są bez konserwantów i maja chyba 98% mięsa, są naprawdę dobre sama też jej jem. Teraz widziałam jakąś wędline z piratek ale jej jeszcze nie kupowałam. Jak kupuję w zwykłym sklepie szynkę, to patrzę zawsze na skład ile jest procent mięsa to znaczy ile w 100g gotowego produktu jest mięsa. Zauważyłam że nie zawsze cena idzie z jakością. Droższe szynki potrafią być gorsze o tańszych, więc radzę czytać składy.