Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Aplikacja Bobovita

Data utworzenia : 2015-08-20 20:55 | Ostatni komentarz 2015-08-30 21:50

konto usunięte

2537 Odsłony
18 Komentarze

Witajcie ♡ Chciałabym sie was zapytać czy korzystacie z aplikacji Bobovuta, na której można popatrzeć przykładowe jadłospisy dla smyka, bądź etapy rozwoju dziecka oraz prowadzić swój własny dziennik smaków. Ja na dniach właśnie pobralam ta aplikacje i na chwilę obecna jestem z niej zadowolona. Jakie macie zdanie na temat takich "pomocników" dla mam. Aplikacja jest dostepna na telefony, laptopy oraz tablety. A może znacie jakieś podobne aplikacje?

2015-08-21 07:52

Zainstalowałam ale przeczytałam opinie i dużo osób pisze i chwali aplikacje z Nestle zdrowy start w przyszłość. Że niby o wiele bardziej pomocne i w bobovicie podobno nie ma jadłospisu dla dzieci z alergiami a w nestle jest. Chyba Bobovite odinstaluje i zainstaluje Nestle

2015-08-21 07:25

Nie wiedziałam o tej aplikacji. Aż zerknęłam na strone i zobaczyłam filmik jak to działa i powiem Ci że spodobało mi się to. Synek za bedzie miał 4 mies. A ja z rozszerzania diety jestem zielona a tam fajne pomocne jadłospisy i co może w tym wieku dziecko jeść, pić. Założe sobie. Xaniab a Ty masz tam konto, i jak Ci się z niego korzysta?