Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

Od kiedy wprowadzać kaszkę,kleik?

Data utworzenia : 2015-05-27 08:28 | Ostatni komentarz 2015-05-27 13:35

W.Karpowicz

1585 Odsłony
3 Komentarze

Córcia wkroczyła w czwarty miesiąc,czy już mogę małymi kroczkami wprowadzać kaszkę bądź kleik?Czy też powinnam zaczekać do ukończenia 17 tygodnia?W zasadzie od samego początku jesteśmy na mleczku modyfikowanym,i od zawsze lekarz powtarzała,że mała przekracza centyle,sama też mam wrażenie,że potrzebuje czegoś więcej,budziła się w nocy już tylko raz,teraz jeśli nie doje wieczorem budzi sie po północy,a nad ranem 3 razy co godzinę,bądź dwie.Zapisuję zjedzone mililitry i mając 13 tyg.zjada 870 ml dziennie nie wiem czy to dużo,czy normalnie,według etykiety na mleku ok.Kupiłam kaszkę kukurydzianą bio marki holle,czy któraś z mam podawała kaszki tej marki?Czy lepiej zacząć od kaszki ryżowej?Jaka jest różnica między kaszką a kleikiem ryżowym?Mała cierpi na kolki więc boję się,że ryż może być póki co za ciężki,czytałam,że kaszka kukurydziana jest bardziej lekkostrawna.Czy lepiej zacząć od wprowadzania słoiczka?I czy można wprowadzać jednocześnie kaszki i słoiczki?

2015-05-27 13:35

Dziękuję ☺

2015-05-27 10:38

http://lovi.pl/pl/forum/8/30/7 Może tu zadaj pytanie,pewnie ktoś Ci tu pomoże ;)

2015-05-27 08:40

Nie rozumiem jednego - aktualnie już na pierwszej stronie w dziale diety są dwa wątki dotyczące kaszek i wprowadzania ich do diety. Jeśli każda mama będzie zakładać indywidualny wątek dotyczący jej dziecka to w końcu nikt w tym gąszczu się nie połapie. Wystarczy przejrzeć dany dział i w odpowiednim wątku poczytać lub zadać pytanie. Można też skorzystać z lupki aby wyszukać temat.