Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Sklep z ekologicznymi warzywami i owocami

Data utworzenia : 2015-05-06 13:51 | Ostatni komentarz 2024-04-02 17:38

karo84

4525 Odsłony
100 Komentarze

Czy kupowałyście przez internet eko warzywa i owoce? Może macie sprawdzony sklep internetowy? Pytam bo u mnie nie ma w sklepach dużego wyboru (marchew, ziemniaki, banany i jabłka). Chciałabym aby mała miała najlepsze warzywa i owoce ale ciężko kupić :/

2015-05-06 20:15

Osobiście nie kupuję więc nie doradcę konkretnego sklepu. Również nam takie zdanie, że pewność mamy tylko wtedy kiedy sami sobie wyhodujemy lub mamy od kogoś z rodziny czy dobrego znajomego z jego gospodarstwa. Dlatego ja sama, mam kawałek działki i tak sobie sądzę warzywa i owoce z myślą o swoich maluchach, a po zbiorach cześć zamrażam na zimę. Co do sklepów to myślę, że na pewno takie produkty muszą mieć odpowiednie certyfikaty - nie wiem jak to jest z warzywami i owocami czy one są jakoś paczkowane tak aby była jakaś etykieta. W takim sklepie chyba powinna być też informacja skąd pochodzi dany produkt i czy gospodarstwo na którym został wyhodowany posiada odpowiedni certyfikat - jaki i czy odpowiedni organ do tego powołany go wydał.

2015-05-06 14:37

Ek, to na 100% można mieć jak się samemu wyhoduje. Ja tam nie wierzę w te slogany.

2015-05-06 14:00

Ja owoce i warzywa dla synka kupuję na targu u zaprzyjaźnionej pani która ma swoją działkę i jej pasją jest sadzenie i plewienie roślin. Nie wiem czy owoce i warzywa sprzedawane jako te ekologiczne są nimi naprawdę i my jako konsumenci nie mamy za bardzo możliwości sprawdzenia tego więc pozostaje nam jedynie uwierzyć w zapewnienia sprzedawcy bądź znaleźć kogoś kto sam uprawia warzywa i owoce bez użycia chemii i od niego kupować. Ja pocieszam się tym że już niedługo na rynku pojawi się coraz więcej sezonowych owoców i warzyw i będę mogła je podawać synkowi.