Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Chlebek dla Maluszka

Data utworzenia : 2015-04-08 16:20 | Ostatni komentarz 2015-10-03 20:44

Biedronka86

4961 Odsłony
17 Komentarze

Nie wiem, ale chyba ta wyszukiwarka mi szwankuje, jeżeli znowu powielę wątek, to od razu przepraszam, ale ciekawi mnie konkretnie temat chlebka dla maluszka. Kiedy zaczęłyście podawać i jaki? i czy samą skórkę, a może środek? [Zainteresowanych tematem zapraszamy do zapoznania się ze starszym wątkiem "Pieczywo" http://lovi.pl/pl/forum/8/537 Redakcja LOVI]

2015-10-03 20:44

Beti ja bym sie bala podac pietke.. probowalam przekonac sie do podania kawałka jablka aby dzieci pomlaskaly sobiemm jednak takze sie nie odwazylam.

2015-06-10 20:00

Dokładnie taki pieczony samemu najlepszy ja próbowałam bułki,

2015-06-10 12:29

Ja dawałam chłopcom piętki od chleba jak im ząbki wychodziły. Nigdy też mi się żaden nie zakrztusił skórką. A teraz piekę sama chleb więc mam też pewność co dokładnie jest w środku, bez żadnych spulchniaczy.

2015-06-10 12:27

Ja piekę sama chleb więc wiem co daję, zresztą dla maluchów piekę takie bułeczki bez soli. W sumie to średnio im pasują bo nie potrafią sobie ich samodzielnie przytrzymać więc na razie wyskubuje im nieco środki i sobie memlają.

2015-06-10 12:25

Ja synkowi późno dałam chlebek w obawie przed glutenem ja do 6 roku byłam na diecie bezglutenowej i profilaktycznie pediatra kazał później wprowadzić gluten niestety to był błąd im wcześniej tym lepiej najlepiej piętkę wtedy dziecko uczy się radzić ze stałymi pokarmami i gryźć, mój synek bardzo długo miał z tym problem

2015-06-09 11:21

My zaczęliśmy od pieczywa białego, ale tylko srodek, bo ze skórką synek wtedy jeszcze sobie nie radził. Teraz już dostaje skórkę, ale ma już kilka ząbków, wiec ma czym to pogryź. Pieczywo białe jest lekkostrawne. Synek też bardzo ładnie wcina bułeczki.

2015-06-08 17:40

Ja skórki nie daje bo raz mi się zakrztusił. Daję mu środek smaruję Bieluchem albo trochę masełka i tak jemy śniadanie :) Ale częsciej je bułki. I jak dam mu chlebek to biały,bo nie jest ciężkostrawny jak te wieloziarniste :)

2015-06-08 15:23

Ja zaczęłam podawać chlebek synkowi gdy zaczęły mu wychodzić pierwsze ząbki. Mój synek woli skórkę z chela od miękkiego środka.