Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Przejście z mleka HA

Data utworzenia : 2014-10-24 11:46 | Ostatni komentarz 2014-10-25 04:20

anes13

2899 Odsłony
9 Komentarze

Drogie Mamy mam taki dylemat... Mój Syn od samego początku jest na mleku Nan HA, ponieważ lekarz wprowadził na wszelki wypadek ponieważ babcia mojego Syna jest uczuleniowcem. Obecnie skończył 7 miesięcy i zastanawiam się czy powoli, a w konsekwencji nie przejść całkowicie na zwykłe mleko NAN. Jak na razie - odpukać - nie zauważyłam żadnych objawów alergii. Co na ten temat sądzicie?

2014-10-24 12:54

Mi osobiście dziwne wydaje się, wprowadzenie takiego mleka na wszelki wypadek, bo babcia jest alergikiem. Rozumiem, że ani Ty ani ojciec dziecka nie macie alergii? Jeśli tak, to ja tym bardziej nie rozumiem wprowadzania takiego mleka. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłaby konsultacja u innego lekarza lub choćby położnej, bo niestety często tak jest, że skaza białkowa jest stwierdzana zdecydowanie na wyrost. Ja osobiście pewnie bym spróbowała wprowadzić małe ilości zwykłego mleka i obserwowała dziecko, ale to jest oczywiście Twoja decyzja i ja do niczego nie namawiam, bo przecież nie mogę przewidzieć, jak Twój maluszek zareaguje. A karmiłaś na początku piersią i jadłaś nabiał? A może miał styczność z jakimiś nawet małymi dawkami nabiału np. w deserkach, kaszkach itd?