Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (635 Wątki)

wymioty po zupkach w słoiczkach

Data utworzenia : 2014-07-14 17:51 | Ostatni komentarz 2014-07-25 22:30

Ewcia2

9560 Odsłony
59 Komentarze

mój synek wymiotuje mi po tych zupkach w słoiczkach, je z apetytem ale po jedzeniu tak ok 29mun zwymiotuje nie dużo,ale zwymiotuje czy waszym dzieciom też się to zdążyło?

2014-07-14 19:18

No do sądzę, iż to refluks. Żołądek musi przyzwyczaić się do nowej konsystencji i składników na jaki składa się taki obiadek. Staraj się unikać cebuli w takich obiadkach (niestety nie wiem od kiedy jest ona w daniach w słoiczkach), groszku, papryki. Rozszerzanie wprowadzaj w większych odstępach czasu a jeżeli coś bardzo drażni żołądek i bardzo się odbija to zrezygnuj na pewien czas. Zwykle kiedy dziecko już stoi, chodzi zaczyna się to wszystko normować.

2014-07-14 18:39

Refluks on miał jak był malutki tak do 3mc ,myślałam że juz puzniej tego nie ma,to może tyle treści? Po takim słoiczku potrafi mu się odbijać z 5razy i to nawet po 3godz pi posiłku i za kazdym razem mu się uleje

2014-07-14 18:23

Może to refluks? Mój synek miał refluks nie tylko przy mleczku ale i również po normalnym jedzonku. Przy odbiciu po prostu mu się zwracało troszkę. Wszystko minęło ok. 9 miesiąca i jeżeli to refluks to za bardzo nic na to nie poradzisz przy obiadkach..