Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Soczki

Data utworzenia : 2013-02-10 13:06 | Ostatni komentarz 2015-12-12 01:23

Iwona

12033 Odsłony
108 Komentarze

Jakie soczki podawać maluszkom? Kupować czy robić samemu, np. z tartego jabłuszka, marcheweczki?

2015-12-12 01:23

ja jak na razie podaje z butelek najczesciej hipp, a swoje soczki moze zaczne robić jak pojawią się owoce na podwórku :)

2015-12-10 07:35

ja jestem za takimi zrobionymi przez siebie w domu ! Te w sklepach niby bez konserwantó niby z witaminami niby super zdrowe ale sądzę że takie domowe są i tak o wiele lepsze! :D

2015-12-07 10:55

Moje dziecko pluje wodą, soczkami, herbatkami. Zaakceptowała dopiero domowy kompot malinowy. bardzo zależy mi na tym, żeby mała piła wodę. Codziennie próbuję jej podać, ale na razie bez skutku. Dobrze, że chociaż pije trochę kompotu. Zamierzam stopniowo rozcieńczać kompocik, aż mała polubi wodę. Kupne soki nie są tanie, często zawierają dużo cukru, a woda jest zdrowa i tania. Starsze córki chętnie piły wodę i sięgają po nią do dziś.

2015-12-02 12:51

no to może na kacpra zadziała takie tłumaczenie, musze poczekać aż będzie bardziej rozumny, teraz na wodę nie da się namówić, ale wole mu dać sok rozcieńczony niż żeby nie miał mi w ogole pic ;)

2015-11-30 14:04

u nas woda jest sporadycznie pita przez moją córeczkę woli herbatę jakis soczek np z hippa niestety tak ją sama nauczyłam czego bardzo żałuje ale stopniowo woda również gości w jej menu:-) najbardziej smakuje jej wtedy gdy jest podawana w małej butelce lub po prostu w kubeczku ze słomką wtedy tłumaczy że ma drinka:-)

2015-11-23 16:06

u mnie problem z piciem wody bo syn ma odruch wymiotny.. moze ma to po mnie bo ja nie pije zwyklej wody bo mi niedobrze, wiem wiem głupie :) podaje mu soki najcześciej z hippa jabłko bądź śliwkę bo te lubi i rozcieńczam mu wodą

2015-11-20 10:28

Właśnie ja się tu wolę delektować chwila że chce samą wodę bo później jak zasmakuje w soczkach to o wodze zapomni... A to nie uniknione i tak z tymi sokami,napojami itp :/

2015-11-20 09:27

Dokładnie tylko się cieszyć że dziecko pije wodę bo mój już samej wody nie tknie niestety....